V Brodě se pojedou motokárové závody | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Brodě se pojedou motokárové závody


Úplně každý se může přihlásit na 1. Motokárové závody s Rebelem, které se pojedou v neděli 18. března v Kartaréně HB. Záštitu nad soutěží převzal starosta Jan Tecl.

Motokárová dráha v areálu bývalého Plastimatu má za sebou měsíc provozu a podle jejího provozovatele, motocyklového závodníka Michala Práška, si sami návštěvníci o uspořádání závodů řekli. "Na trať jsme nainstalovali časomíru, na webové stránky přidali tabulku nejrychlejších jezdců a návštěvníci hned začali bojovat o nejlepší časy," říká na úvod Prášek.
Rozhodl se tak uspořádat rovnou Havlíčkobrodský motokárový šampionát, na jehož konci bude absolutní šampion Kartarény HB pro rok 2012. Během roku se pojede hned několik bodovaných závodů. "Vítězové získají kromě permanentky a poháru i hodnotné ceny od sponzorů. Tím hlavním, který celý závod zaštítil je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod," vypočítává Prášek. Zkrátka nepřijdou ani ostatní jezdci z TOP 15ky, kteří si vyjedou důležité body do celého Havlíčkobrodského motokárového šampionátu. Pro každé startující dítě je navíc připravena sladká odměna.
První Motokárové závody s Rebelem odstartují už v neděli 18. března úderem třinácté hodiny a přihlásit se může opravdu každý. "Připraveny máme tři kategorie – muži, ženy a děti do 15 let, protože mezi návštěvníky Kartarény jsou jak malé děti, pro které máme speciální dětskou motokáru, tak třeba jejich rodiče. Motokáry jsou opravdu pro kohokoliv," dodává Prášek, kterému za necelý měsíc také začne závodní sezóna. Druhý rok bude bojovat o titul v Alpsko-jadranském šampionátu při MČR v kubatuře Superstock 600 ccm.
Závodníci, kteří se do závodu přihlásí předem, mají navíc možnost jezdit až do neděle o třetinu levněji.
Partnerem závodů je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, Provident, Město Havlíčkův Brod a Spektrum Holas. Mediálním partnerem je Vysočina-news.cz a i-deník Vysočina-news.cz.

Více informací:
Michal Prášek Ondřej Rázl
provozovatel dráhy mediální zástupce
606 269 650 608 646 658
www.kartarena-hb.cz

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 3. 2012 9:59
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.