Už i poslední etapa 2Barevných Letňan je dokončená | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Už i poslední etapa 2Barevných Letňan je dokončená


STÁHNOUT 20141027_kolaudace_2bl3.pdf (maximální velikost 0,5 MB)

Praha, 29. říjen 2014 – Minulý týden byla zkolaudováno třetí – poslední – etapa rezidenčního projektu 2Barevné Letňany. Tímto je celý projekt dokončený a připravený pro nové obyvatele. Předávky bytů z poslední etapy začnou 10. Listopadu 2014. Po tomto datu už tedy budou k okamžitému nastěhování připraveny všechny zbývající byty v projektu.

Celkem se projekt sestává z devíti bytových domů s celkem 211 novými byty. V tuto chvíli je už prodáno téměř 90 % všech bytů, což odráží zájem zákazníků o vysoký komfort bydlení, atraktivní lokality a zároveň rozumně nastavené ceny. Zbylé byty budou pravděpodobně doprodány do konce tohoto roku.
Noví obyvatelé se do zkolaudovaných bytů první etapy nastěhují už 10. listopadu – tedy necelé tři týdny po kolaudaci, která proběhla 22. 10., a kromě výhod energeticky úsporného bydlení si budou užívat i blízkost vznikajícího letňanského lesoparku, jednoho z největších nákupních center v Praze a mnoha sportovišť, mezi nimiž je i aquacentrum Lagoon Letňany, nebo unikátní Skydive Arena.
V prodeji zůstává přibližně 15 volných bytů a jejich noví majitelé mají vzácnou možnost prohlédnout si hotové byty ještě před koupí – drtivá většina bytů v projektu byla totiž vyprodána již během výstavby.
Kontakt:

Petra Holá
Specialista marketingu
holla@trigema.cz
736524650
227355244


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 10. 2014 13:46
Kategorie: Reality
Název zdroje: Trigema a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Holding společností se zaměřením na stavební výrobu, development, správu nemovitostí a facility management, kongresovou turistiku a cestovní ruch.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.