Uvažujete o bungalovu? Začněte s projektem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Uvažujete o bungalovu? Začněte s projektem


Postavení rodinného domu tak říkajíc na zelené louce, teda na nezastavěné zemi, skýtá jedinečnou možnost vybudovat svůj nový domov přesně podle svých představ a snů.

Projekt rodinného domu připravený dle vašich požadavků tak zohledňuje nejen přání na vzhled celé budovy a počtu pokojů, nýbrž i zprostředkovává přehledné schéma rozvržení jednotlivých pokojů a místností. V plánu jsou detailně zaneseny veškeré proporce a rozměry včetně přesného umístění stavby v rámci pozemku, pročež je výchozím materiálem pro celou stavbu.

Příprava projektové dokumentace
Projekty rodinných domů pochopitelně nemohou vzniknout pouze u stolu. Nutností je technický průzkum celého pozemku, k němuž patří průzkumy inženýrských sítí a možnosti jejich napojení, popsání polohy pro stavbu, čili výškopisné a polohopisné zaměření staveniště. Projekt tak vychází z již daného pozemku, u kterého je zaručena možnost jeho zastavění. K projektování patří taktéž poradenství ve stavebnictví, ve výběru optimální použité technologie atd.

Aktuální trendy bydlení - bungalovy
Přestože při pomyšlení na rodinný dům vyvstane na mysli každému ledacos, představa většinou nabývá podoby typického cihlového domu. Alternativním řešení jsou bungalovy, čili zpravidla jednopodlažní budovy, pravidelného půdorysu, s plným zařízením. Možností takových bungalovů je hned celá řada. Projekt bungalovu, může být koncipován do stavby hrázděné či roubené, nebo také může nabývat takzvaného sendvičového typu. Toto označení nese budova se skeletovou konstrukcí sestávající z dřevěných rámů.

Kvalitní projekt si žádá kvalitní projektanty
Jelikož projekt bungalovu - projekt Vašeho nového rodinného domu není ledajakým dokumentem, ale stěžejním základem pro celou stavbu, je zapotřebí pro jeho přípravu volit takovou společnost, jež má ve svých řadách nebo spolupracuje s renomovanými architekty a zkušenými specialisty. Jedině takto se nebudete muset obávat případných nesrovnalostí, které by se mohly vyskytnout při budování na základě chybného projektu.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 17:35
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.