Úspěšná lyžařská zimní sezóna 2010/2011 cestovní kanceláře PUXtravel | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Úspěšná lyžařská zimní sezóna 2010/2011 cestovní kanceláře PUXtravel


Uplynulou lyžařskou zimní sezónu 2010/2011 může cestovní kancelář PUXtravel považovat za úspěšnou. Díky dobře připravené nabídce zájezdů, širokému výběru zimních destinací pro lyžování, nízkým cenám a kvalitním službám se kanceláři podařilo dopravit na hory rekordní počet klientů.

Uplynulou lyžařskou zimní sezónu 2010/2011 může cestovní kancelář PUXtravel považovat za úspěšnou. Díky dobře připravené nabídce zájezdů, širokému výběru zimních destinací pro lyžování, nízkým cenám a kvalitním službám se kanceláři podařilo dopravit na hory rekordní počet klientů.

Pokud porovnáme letošní zimní lyžařskou sezónu s rokem 2007/2008, zjistíme, že celkový počet klientů, který společně s cestovní kanceláří PUXtravel vyrazil na lyžování, se navýšil o téměř 22 %. Chceme-li aktuálnější srovnání s loňskou zimní sezónou, došlo zde k navýšení celkového počtu klientů o necelých 17 %. Tyto výsledky potvrzují, že o přes stále se projevující finanční krizi PUXtravel stabilně zvyšuje počet svých klientů.

Největší zájem byl již tradičně o francouzská lyžařská střediska, kam zamířila více než polovina našich klientů. Favoritem mezi nimi již několik let zůstává lyžařské středisko Risoul/Vars, a to díky svému poměru cena/výkon. Ceny zájezdů do tohoto střediska začínají již na 4 990 Kč za osobu a v případě některých nabídek tato akční cena zahrnuje i dopravu. To je vzhledem k možnosti ježdění na 180 km sjezdovek a bydlení přímo u svahu nepřekonatelné.

O lyžování v Rakousku byl větší zájem než v uplynulých letech zejména díky podstatně širší nabídce zájezdů a ubytovacích kapacit. Klienti oceňovali především vzdálenost od České republiky a využívali možnost zkrácených lyžařských pobytů. Nejméně klientů využilo nabídku zimní lyžařské dovolené v italských Alpách. Italská střediska navštívili klienti, kteří poptávali hlavně komfortní ubytování se zajištěnou stravou.

Příští zimní sezónu hodlá PUXtravel opět navýšit celkový počet klientů. Tomu má napomoci další rozšíření nabídky středisek v jednotlivých zemích a výhodné ceny zájezdů, které PUXtravel průběžně vyjednává. Na základě kvalitní zpětné vazby od klientů navíc neustále zlepšuje své služby tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníků. Již se také rozbíhá projekt spolupráce s partnery z oboru jako například brněnský Trtík sport či Snowboard Zezula. Na další sezónu je v plánu navázat spolupráci se společnostmi Subform či Meatfly. Rozhodně tedy je na co se těšit.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 10:45
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Jan Adámek (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.