Usnadněte si život s kuchyňským robotem Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Usnadněte si život s kuchyňským robotem Philips


Zkraťte si čas strávený v kuchyni na minimum. Nový kuchyňský robot Philips HR7775 nejen že dobře vypadá, ale díky vysokému výkonu a více než 30 funkcím hravě zvládá přípravu osvěžujících drinků a chutných jídel.

V létě a na podzim dozrává spousta druhů ovoce a zeleniny, které přímo svádí k tomu, abyste si z nich udělali čerstvou osvěžující šťávu. Jakmile jednou ochutnáte čerstvý džus, na kupované již nebudete mít ani pomyšlení. Philips HR7775 je prvním kuchyňským robotem nabízejícím profesionální příslušenství pro výrobu džusu. Mimořádně velká XL plnicí trubice pojme dokonce celá jablka, a proto nebudete muset ztrácet čas krájením ovoce na malé kousky. Součástí příslušenství je také patentované ocelové mikrosítko, díky němuž kuchyňský robot Philips vyrábí džus až dvakrát rychleji než běžné odšťavňovače.
TIP: Dopřejte si osvěžující šťávu z vodního melounu, jahod a pomerančů. Příprava pomocí nového kuchyňského robota Philips je snadná a nezabere vám více jak 5 minut. Meloun nakrájený na kostky, očištěné jahody a 150cl ledově vychlazeného pomerančové šťávy vložte do mixéru. Přidejte 1 lžičku balsamikového octa, mixujte na stupeň MAX alespoň 1 minutu a osvěžující zdravý nápoj pro 2 osoby je hotov.
Více tipů na www.philips.cz/mojekuchyn
Nový kuchyňský robot Philips HR7775 se skládá z deseti dílů a kromě odšťavňování zvládá řadu dalších funkcí. K dispozici vám je mixér odolný proti rozbití s objemem 1,5 litru. K dalšímu příslušenství patří hnětací nástroj pro míchání litého těsta a důkladné hnětení nebo nůž z nerezové oceli pro přípravu masa a zeleniny. Zcela jistě oceníte také disk pro výrobu hranolků, oboustranné struhadlo, nastavitelný plátkovač, šlehací metlu nebo lis na citrusové plody. Ať již tedy budete mixovat, šlehat, míchat, hníst, sekat, či odšťavňovat, kuchyňský robot Philips HR 7775 vám bude k dispozici a ušetří vám spoustu času.
Po skončení přípravy jídla všechny odnímatelné části snadno umyjete v myčce. Ergonomický design zaručuje také snadnější ukládání. Pokud se vám nebude chtít váš kuchyňský robot stále schovávat a znovu vytahovat, jednoduše ho můžete nechat stát na kuchyňské lince. Díky svému elegantnímu designu z kartáčovaného hliníku se může stát nejen nepostradatelným pomocníkem, ale i módním doplňkem vaší kuchyně.

Kuchyňský robot Philips HR7775 pořídíte za cenu 7 499 Kč.


Další informace o řadě kuchyňských robotů naleznete na adrese www.philips.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 119 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 25,4 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 12:50
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.