Ušetřete tisíce korun ročně na vytápění domu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ušetřete tisíce korun ročně na vytápění domu


Platíte za vytápění svého domu a teplou vodu příliš mnoho peněz? Pak je pro vás naše nabídka jako dělaná. Kotle Rojek, jsou klasické kotle na tuhá paliva, pomocí kterých snadno ušetříte několik drahocenéh tisíců každý rok.

Platíte za vytápění svého domu a teplou vodu příliš mnoho peněz? Pak je pro vás naše nabídka jako dělaná. Kotle Rojek, jsou klasické kotle na tuhá paliva, pomocí kterých snadno ušetříte několik drahocenéh tisíců každý rok. Vytápění za pomocí tuhých paliv, je dnes ten nejlevněší způsob. Pouze stačí, když máte palivo, jakým může být například" černé i hnědé uhlí, dřevo, dřevěné, rostlinné nebo slaměné palety, brikety, obilí, štěpka, hobliny či piliny.
Přírodní paliva vyjdou na daleko méně peněž, než drahé topení pomocí plnu nebo dokonce neúnosně předraženou elektřinou. Naše společnost je již řadu let prodejce kotlů Rojek, a jelikož si za tímto výrobkem pevně stojíme a věříme mu, tak nabízíme ke každému kotli prodlouženou zároku po dobu 6 let. Ještě můžete k těmto kotlům získat finanční dotaci, díky jejich šetrnosti k přírodě.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 11:50
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Centrum nářadí s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.