Univerzální Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP nabízí Wi-Fi pokrytí i na běžně nedostupných místech | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Univerzální Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP nabízí Wi-Fi pokrytí i na běžně nedostupných místech


Nový extender eliminuje takzvané „mrtvé zóny“ v síti Wi-Fi a rozšiřuje její pokrytí Praha, 12. ledna 2012 – Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), celosvětový dodavatel technologicky pokročilých značkových síťových řešení pro domácí uživatele, firemní sítě a poskytovatele služeb, oznámila celosvětové uvedení univerzálního duálního Wi-Fi extenderu WN2500RP, vyvinutého pro rozšíření bezdrátového signálu a optimalizaci výkonu stávající domácí sítě.

Dvoupásmový Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP nabízí souběžný duální Wi-Fi provoz paralelně rozšiřující datové přenosy v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz, které zajišťuje menší rušení bezdrátového přenosu. Vyniká snadnou instalací a nastavením bez nutnosti použít CD či ethernetový kabel. S exkluzivní technologií NETGEAR FastLane si uživatelé mohou vychutnat vysoké rychlosti Wi-Fi připojení i na velké vzdálenosti.

Model WN2500RP představuje ideální řešení pro domácnosti s různorodými širokopásmovými multimediálními zařízeními, tedy například chytrými 3D/HD televizory, síťovými DVR či multimediálními přehrávači s podporou streamování multimédií apod. Navíc nabízí čtyři ethernetová připojení s možností využití dostupného Wi-Fi signálu, takže všechna připojená ethernetová zařízení rozšiřuje o podporu bezdrátového připojení.

„Kvůli stoupajícímu počtu připojených domácích zařízení uživatelé potřebují opravdu silné a stabilní bezdrátové pokrytí,“ řekl Damir Skripic, produktový manažer pro síťová multimediální zařízení ve společnosti NETGEAR. „Nový Wi-Fi extender WN2500RP umožňuje nejen vylepšit celkový výkon stávající bezdrátové sítě, ale také zvýšit její dosah i do běžně nedostupných míst.“

Cena a dostupnost
Univerzální duální Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP je již dostupný ve Spojených státech za cenu 90 USD. Na evropském trhu by se měl objevit ke konci prvního čtvrtletí letošního roku.

Více informací
Další informace jsou k dispozici na webové stránce www.netgear.com/WN2500RP.


O společnosti NETGEAR
Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání.

Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 28 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 37 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgear.cz, případně www.netgear.com. Sledujte společnost NETGEAR na twitter.com/NETGEAR a www.facebook.com/NETGEAR.

© 2012 NETGEAR, Inc. NETGEAR a logo NETGEAR jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti NETGEAR, Inc. ve Spojených státech a/nebo dalších zemích. Ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných majitelů. Uvedené informace podléhají změnám bez upozornění. NETGEAR nenese odpovědnost za technické nebo redakční chyby nebo opomenutí. Všechna práva vyhrazena.

# # # KONEC ZPRÁVY # # #
Kontakt:

Ivan Lukáš
Senior Account Manager
ivan.lukas@virklis.cz
www.virklis.cz
222 315 318


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 1. 2012 19:13
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: NETGEAR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.