Univerzální pomocník do kuchyně Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Univerzální pomocník do kuchyně Philips


Toužíte po jediném přístroji, který by vám pomohl s přípravou celé řady pokrmů a zároveň byl výkonný, skladný a ještě k tomu dobře vypadal? Zbrusu nový tyčový mixér Philips Avance s inovativním designem a celou řadou užitečného příslušenství byl stvořen na míru pro zaneprázdněné ženy a je připraven vám kdykoli pomoci připravit pochoutky pro mlsné jazýčky a zároveň ušetřit čas.

Inovativní design
Používáte tyčový mixér neradi proto, že se špatně drží a při práci s ním to stříká všude okolo? Designéři ze společnosti Philips si s těmito neduhy poradili a představili tyčový mixér Avance s označením HR1652. Při použití nemusíte ruku nepříjemně vykrucovat, tyčový mixér Avance se ovládá prostřednictvím velkých spínačů umístěných v horní části rukojeti, a proto jej můžete držet naprosto přirozeně a pohodlně. Rukojeť je navíc vytvarovaná tak, že vám přístroj perfektně padne do ruky a práce vám bude rychle ubíhat.

Obavy nemusíte mít již ani z nepříjemného rozstřikování obsahu nádoby při mixování. Nože jsou schované pod speciálním krytem, který zabrání, abyste si vy nebo vaše zdi odnesly od práce nepříjemný suvenýr v podobě tisíců barevných kapiček. Design tyčového mixéru Philips Avance však není vytvořen jen s ohledem na praktičnost, ale zároveň lahodí vašemu oku. Elegantní křivky, odnímatelný nástavec z nerez oceli a černo stříbrná kombinace bude příjemným doplňkem ve vaší kuchyni.

Skvělý výsledek během chvilky
Tyčový mixér Philips Avance kombinuje silný a odolný motor s příkonem 600 W s dvaceti rychlostním ovládáním, abyste dosáhli optimálního výkonu pro všechny typy surovin. Pro ty nejhrubší suroviny můžete použít tlačítko pro turbo výkon, abyste zpracovali všechny suroviny bez zbytečné námahy. Ať již tedy mixujete, sekáte, šleháte, nebo dokonce drtíte led, vždy dosáhnete toho nejlepšího výsledku.

K pracovní efektivitě a skvělým výsledkům přispívá také možnost uvolnění násad pomocí jediného tlačítka. Velmi snadno tak jednotlivé části příslušenství sestavíte i rozložíte, ať již v průběhu práce, tak i po skončení, když jednotlivé součásti potřebujete umýt a uklidit. Díky bohatému příslušenství zároveň připravíte širokou škálu lahodných a zdravých pokrmů pro celou rodinu. Příslušenství zahrnuje XL sekáček pro sekání velkého množství potravin, 1L nádobu na polévku, pyré, nebo koktejl, vroubkované nože pro drcení ledu, metlu ke šlehání a ochranný kryt na ostří během uskladnění.

Tyčový mixér Philips Avance HR1652 pořídíte za 2 699 Kč.

TIP: Chřestová polévka s estragonem – Odkrojte konce chřestu, zbytek oloupejte a nakrájejte na plátky. Slupky a konce vařte 10 minut v 750 ml vody s trochou soli a cukru. Mezitím rozpusťte máslo v polévkovém hrnci a prudce osmažte plátky chřestu na silném plameni, přidejte smetanu a zredukujte. Vodu se slupkami přeceďte a přidejte k osmaženým plátkům spolu s bílým vínem. Přiveďte vše k varu a nechte povařit 10 minut. Potom z polévky připravte jemné pyré pomocí tyčového mixéru Philips Avance. Přidejte vršky chřestu a nechte povařit další 2-4 minuty. Dokořeňte podle chuti, rozdělte na 4 porce a ozdobte estragonem. Doba přípravy 30 minut.

Více tipů hledejte na www.philips.cz/mojekuchyn


Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 17:19
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.