Unikátní vzdělávací projekt nabízí v Jihlavě zdarma dvoudenní semináře o médiích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Unikátní vzdělávací projekt nabízí v Jihlavě zdarma dvoudenní semináře o médiích


Všude se děje mnoho zajímavých věcí – jen se o nich často nikdo nedozví. Vzdělávací projekt Dobrá média to chce změnit: od loňského podzimu nabízí po celé ČR dvoudenní workshopy zaměřené na propagaci činnosti "aktivních občanů" z různých spolků, sdružení a neziskových organizací.

Účast ne semináři, který v Jihlavě proběhne na krajském úřadě v pondělí a úterý 25. a 26. března, je zdarma – stačí se zaregistrovat na internetových stránkách www.dobramedia.cz.
"Smyslem projektu je naučit účastníky, jak lépe prezentovat svoji práci, a získat tak pozornost ostatních lidí a médií," říká Pavel Činčera, ředitel BEZK, neziskové organizace pořádající semináře s podporou grantu ministerstva školství a EU. "Školení zahrnuje celou škálu dovedností, od mediální komunikace, přes práci se sociálními médii po základy tvorby webových stránek a fotografování."
V první fázi projektu proběhly na podzim za velkého zájmu semináře v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Karlových Varech. Letos na jaře v Olomouci a Zlíně.
Odborným garantem a hlavním školitelem je Jan Rybář, známý novinář, fotograf a lektor. "Jednou z hlavních myšlenek školení je naučit účastníky hledět zcela jinak na svoji práci, chápat, co je na nich opravdu zajímavé a co může zaujmout novináře," říká Rybář. "Například 99 % tiskových zpráv nemá sebemenší šanci, že si je někdo přečte. Chceme se – mimo jiné – soustředit na to jedno zbylé procento a učit účastníky kurzu, jak novináře neobtěžovat nesmysly, ale vytvářet pro ně obsah, který jim může být užitečný," dodává.
Partnerem Jihlavského semináře je Rada dětí a mládeže kraje Vysočina a Kraj Vysočina.
Podrobnosti o projektu je možné najít na stránkách www.dobramedia.cz
Podrobnosti o semináři v Jihlavě jsou na tomto linku: http://www.dobramedia.cz/25-26-brezna-2013-workshop-v-jihlave/

Kontakt pro novináře:
Roman Mucha, vedoucí projektu, mobil: +420 777 090 425, e-mail: roman@dobramedia.cz
Jan Rybář, odborný garant, mobil: +420 602 191 264, e-mail: jan.rybar@amaze.cz
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 3. 2013 17:50
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.