Unikátní výstava paralympioniků v obchodním centrum Olympia Teplice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Unikátní výstava paralympioniků v obchodním centrum Olympia Teplice


Obchodní centrum Olympia Teplice pořádá výstavu sportovních fotografií úspěšných sportovců a paralympioniků TJ ZP Nola Teplice, která se věnuje podpoře a tréninku hendikepovaných sportovců. Součástí výstavy, která je k vidění do konce října, jsou i medaile zlatého paralympionika ze Sydney Romana Musila.

Návštěvníci obchodního centra se v rámci výstavy mohou seznámit s činností TJ ZP Nola Teplice a s jednotlivými sportovními disciplínami. K vidění jsou také trofeje z Paralympiády v Pekingu 2008 a jiných soutěží. TJ ZP Nola totiž vychovává velmi úspěšné sportovce. Například už v roce 2000 měla na Paralympiádě v Sydney devět závodníků ve čtyřech sportech a z posledních olympijských her v Pekingu v roce 2008 si její svěřenci dovezli celkem 9 medailí z atletiky, cyklistiky, lukostřelby a plavání. Jedním z nejúspěšnějších sportovců TJ ZP Nola je Roman Musil, který v Sydney vybojoval pět medailí - tři zlaté a po jedné stříbrné a bronzové. Také ty jsou k vidění na výstavě v obchodním centru Olympia.

Hendikepované sportovce můžete podpořit i vy! V rámci akce „Závod s jezdcem Formule 1“, která se v obchodním centru Olympia Teplice koná v sobotu 1. 10. Po celý den mají návštěvníci možnost nominovat se na simulátoru F1 do motokárového závodu, který proběhne od 17 hodin s jedním z profesionálních jezdců, a to s Tomášem Engem nebo Janem Charouzem. Přihlášení do závodu bude zpoplatněno symbolickou částkou 50 Kč, která bude věnovaná právě TJ ZP Nola Teplice na podporu sportu pro tělesně postižené mozkovou obrnou.

Výstava fotografií a medailí TJ ZP Nola Teplice se koná v obchodním centru Olympia Teplice od 9. 9. do 30. 10. 2011.


Kontakt:

Andrea Pitronová
Account Manager
andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 15:18
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Obchodní centrum Olympia Teplice (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Více informací o TJ ZP Nola Teplice:
Hlavním posláním TJ ZP Nola Teplice je péče o sportovní vyžití mládeže postižené dětskou mozkovou obrnou. TJ ZP Nola Teplice vede tělesně postižené ke sportu jako je atletika, cyklistika, lukostřelba, stolní tenis. Pro vozíčkáře a berličkáře, jsou to boccia a závěsný kuželník. Jejich svěřenci mají možnost účastnit se prestižních mezinárodních závodů (např. Paralympiády). Právě mezi Paralympioniky mají v současnosti jeden velký vzor, který vzešel z jejich řad - Romana Musila z Bíliny, který získal řadu zlatých, stříbrných a bronzových ocenění. TJ ZP Nola Teplice vznikla v roce 1983 a v současné době má přibližně 2000 členů.

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:
Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Lucie Kittlová
tel.: +420 417 569 074
e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.