Unikátní soutěž pro cestující MHD nastartuje už v červenci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Unikátní soutěž pro cestující MHD nastartuje už v červenci


Česká republika – BUS TV ve spolupráci s dopravními podniky velkých měst připravuje pro cestující MHD velkou prázdninovou soutěž, která nastartuje už za několik dní, a to 1. července. Soutěžící budou tipovat odpovědi na otázky ze zajímavých míst v České republice. Otázky budou vysílány pouze na LCD obrazovkách přímo ve vozidlech MHD. Hrajeme o spoustu skvělých cen, jako například rodinné vstupenky a tisíce časopisů. Navíc soutěž poslouží pro zvýšení povědomí o netradičních českých místech.

„Jedná se o největší soutěž pro cestující městské hromadné dopravy v historii. Do soutěže se zapojí dopravní podniky v Hradci Králové, Chomutově a Jirkově, Liberci, Mladé Boleslavi, Mostě a Litvínově, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Teplicích, Ústí nad Labem a Zlíně. O dalších městech se stále jedná,“ říká jednatel společnosti Bus TV Richard Prajsler.

„Myšlenka, se kterou přichází Bus TV, se nám velmi zamlouvá. Cestující tráví v hromadných dopravních prostředích mnohdy i několik desítek minut svého času. Proto jsme rádi, že jim tento čas můžeme zpříjemnit unikátní palubní zábavou. Nejenže mohou soutěžit o hodnotné ceny, ale také se mohou dozvědět nové informace, které jim rozšíří obzory,“ vysvětluje Martina Poršová, tisková mluvčí Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

Čtyři kola, čtyři soutěžní otázky, tisíce cen
Celá soutěž bude složena ze čtyř otázek, které se budou střídat po 14 dnech. Pro vyšší férovost se může každý soutěžící zapojit do soutěže na každou otázku pouze jednou.

„Na soutěžící čekají tisíce časopisů a dárků. Unikátnost soutěže je také v tom, že účastníci soutěže získají 2 časopisy od vydavatelství RF HOBBY a poukázku od NATURHOUSE. Hrajeme o mnoho skvělých a hodnotných cen od atraktivních partnerů. Například o rodinné poukázky do iQlandia Liberec a Aquapalace Praha v hodnotě 1 699 korun, hubnoucí kúry v NATURHOUSE v hodnotě 3 500 korun či poukázky na konzumaci do Středověké krčmy Dětenice v hodnotě 1 000 korun a na vstupné do TEPfaktoru. Celková hodnota všech cen, které čekají na své výherce, činí přes 160 tisíc korun,“ uzavírá Richard Prajsler.
Gabriela VaňkováKontakt:

Markéta Fixová
Senior manager
fixova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2014 13:51
Kategorie: Doprava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.