uniFLOW Output Manager 4.0 společnosti Canon garantuje minimalizaci tiskových nákladů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


uniFLOW Output Manager 4.0 společnosti Canon garantuje minimalizaci tiskových nákladů


• uniFLOW Output Manager 4.0 je první univerzální ovladač pro PCL i PostScript • Minimalizace nákladů na tisky díky možnosti zlepšit nastavení na multifunkčních strojích Canon • uniFLOW OM 4.0 dovoluje efektivně kontrolovat vynaložené náklady

Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představuje nejnovější verzi svého systému na řízení nákladů spojených s tiskem, uniFLOW Output Manager 4.0. Systém vyvinutý společností NT-Ware dovoluje šetřit finanční prostředky efektivními tiskovými procesy, které rovněž zaručují vyšší kontrolu nad bezpečností tisku.

Vůbec poprvé mohou uživatelé tisknou z jediného univerzálního tiskového ovladače na zařízení PCL i PostScript a eliminovat tak možné navýšení administrativních nákladů. uniFLOW OM 4.0 obsahuje funkci My Print Anywhere, jež dovoluje uživatelům posílat tiskové úlohy bez nutnosti rozlišovat PCL nebo PostScript, protože nový univerzální ovladač dokáže řídit konverzi výstupů. Zaměstnanci tak nemusí plýtvat pracovní čas.

Při tisku na multifunkčním zařízení Canon mohou uživatelé zobrazit náhled úlohy, změnit počet požadovaných kopií, změnit koncové nastavení nebo vybrat alternativní nastavení tisku (barevné nebo černobílé). Práce přímo u multifunkčního zařízení rovněž zvyšuje efektivitu práce.

Charakteristickou vlastností nástrojů uniFLOW OM 4.0 je výpočet ceny každé tiskové úlohy a rozpoznání možností, dále snižujících náklady spojené s tiskovou úlohou. Díky těmto informacím uživatelé lépe porozumí hodnotě tisku a vyberou nejvhodnější a cenově nejefektivnější tiskové zpracování dle specifických požadavků jednotlivých úloh.

Radka Palánová, CBS & Corporate Marketing and Communication Manager společnosti Canon CZ, říká: „V současném ekonomickém klimatu se všichni zabývají možnostmi, jak efektivně usměrnit množství vynaložených nákladů. Nový uniFLOW OM 4.0 dovoluje uživatelům sledovat, kolik finančních prostředků vynakládají na tisk, stejně jako získat alternativní doporučení, jak ekonomicky nejefektivněji nastavit tiskárnu pro všechny tiskové úlohy. Díky nárůstu efektivity tisku, úsporám času a schopnosti dosáhnout vyšší kontroly nad cenou tisku je uniFLOW OM 4.0 schopný pozitivně ovlivnit obchodní bilanci každé společnosti.“

uniFLOW OM 4.0 rovněž obsahuje eCopy, přední software v oblasti správy dokumentů. Jeho uživatelé tak mohou řídit své výstupy v inutitivním rozhraní, které zaručuje přehled při běžném užívání. Tiskové úlohy zadržované na serveru je možné zkontrolovat, uvolnit či smazat pomocí eCopy Secure Print Client.

uniFLOW OM 4.0 je k dispozici na evropském trhu od 20. října 2008.
Kontakt:

canon@colin.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 12. 2008 16:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Canon CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.
Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937 a téměř 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.
Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.