Udělejte si nejjemnější bramborovou kaši bez námahy s tyčovým mixérem Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Udělejte si nejjemnější bramborovou kaši bez námahy s tyčovým mixérem Philips


Tyčové mixéry se těší stále větší oblibě. Malý a skladný nástroj vám dokáže pomoci s řadou činností v kuchyni. Zbrusu nový tyčový mixér Philips Viva s označením HR1616 vám nyní dokáže ušetřit ještě více času. Je vybaven speciálním příslušenstvím na mačkání brambor, abyste bez námahy vytvořili sametovou bramborovou kaši, jakou doteď dokázali jen ti nejlepší šéfkuchaři. Tyčový mixér je samozřejmě vybaven i dalším příslušenstvím, takže se stane vaší pravou rukou v kuchyni.

Bramborová kaše jako mávnutím kouzelného proutku
Dopřejete si rádi jako přílohu bramborovou kaši? Kdyby jen ale ta příprava nebyla tak náročná. Nekonečné minuty mačkání kdy máte pocit, že vám upadne ruka a výsledek nakonec stejně není perfektní. Některé hospodyně si zkoušejí ulehčit práci elektrický šlehačem. Ten si ale neporadí s malými kousky brambor. Jiné si pak snaží pomoci mixérem, kdy je výsledkem nevzhledná mazlavá hmota.
Tyčový mixér Philips Viva je vybavený skvělou vychytávkou ve světě kuchyňských spotřebičů - příslušenstvím na mačkání brambor. Během chvíle tak bez námahy vytvoříte tu nejjemnější a nejlahodnější bramborovou kaši.
Optimální výkon a užitečné příslušenství
Tyčový mixér Philips Viva kombinuje silný a odolný motor s příkonem 650 W s šestnácti rychlostním ovládáním, abyste dosáhli optimálního výkonu pro všechny typy surovin. Pro ty nejtěžší úkoly můžete použít tlačítko pro turbo výkon, abyste zpracovali i ty nejtvrdší suroviny bez zbytečné námahy. Ať již tedy mixujete, šleháte, nebo mačkáte, vždy dosáhnete toho nejlepšího výsledku.
Obavy nemusíte mít již ani z nepříjemného rozstřikování obsahu nádoby při mixování. Nože jsou schované pod speciálním krytem, který zabrání, abyste si vy nebo vaše zdi odnesly od práce nepříjemný suvenýr v podobě tisíců barevných kapiček.
Obvyklá cena tyčového mixéru Philips Viva HR1616 je 1 399 Kč.
Nevíte co uvařit na večeři? Hledejte inspiraci na www.philips.cz/mojekuchyn
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 3. 2012 16:48
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.