Účinná terapie celulitidy přístrojem CLAIRE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Účinná terapie celulitidy přístrojem CLAIRE


Celulitida (nebo přesněji celulita) je dnes vážný kosmetický i psychický problém žen téměř všech věkových kategorií a ras. Příčin je mnoho, ale důsledek je jen jeden - hromadění tukové tkáně především v podkoží stehen a boků. Současné přístroje pro terapii celulitidy vyžadují vždy bezprostřední kontakt jeho aktivní části s léčenými tělesnými partiemi. Používání těchto zařízení je náročné na obsluhu a ne zcela bez škodlivých následků.
Kosmetický přístroj CLAIRE je elektronické zařízení sestávající z řídicí jednotky a sedacího aplikátoru. Aplikátor je ve tvaru obdélníku s volně pohyblivými postranicemi a jeho funkční součásti jsou zašity do měkkého textilního obalu a zasunuty do pracího návleku z bavlněné tkaniny. Principem léčby je klinickými testy prokazatelný účinek impulzního magnetického pole a tepla na podkoží problémových tělních partií bez přímého kontaktu přístroje s pokožkou. Proto lze při terapii používat lehké oblečení, spodní prádlo, papírové roušky pro odstranění potu, apod. Jednoduchá obsluha a účinný způsob terapie bez zdravotního rizika jsou velkou výhodou tohoto přístroje i použité metody.
Výjimečnou předností přístroje je předcházení vzniku celulitidy již v pubertě. Procedura je příjemná, stačí vsedě, nebo pololeže s nadzdviženýma nohama a pohodlně opřenými zády nechat působit záření asi hodinu denně. I malý sklon nohou napomáhá díky zemské přitažlivosti rychlejšímu odtoku lymfy (mízy), která se jinak v lymfatických cévách pohybuje pouze svalovou činností. Pro dosažení uspokojivé hladkosti kůže je však nutná vícetýdenní terapie (alespoň hodinu denně po dobu 2 týdnů). Stačí se pohodlně usadit do křesla s aplikátorem, stisknout tlačítko vybraného režimu funkce a otevřít knihu nebo zapnout třeba televizi.
Bližší informace získáte na www.enjoy.cz nebo na www.realcellulitesolution.com .

Kontakt:

doc. Ing. Ivan Rampl, CSc.
jednatel
rampl@enjoy.cz
http://www.enjoy.cz/
+420 511 205 206


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 9. 2011 11:56
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: enjoy (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost ENJOY spol. s r.o. nabízí unikátní přístroje pro kosmetickou dermatologii. Vyzkoušejte převratné metody našich přístrojů na odstranění celulitidy, akné a vrásek
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.