Účelová katastrální mapa Plzeňského kraje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Účelová katastrální mapa Plzeňského kraje


Blom Czech Republic společně se společností GEFOS a.s. v závěru roku 2011 dokončili první část veřejné zakázky „Účelová katastrální mapa pro projekt Digitální mapa veřejné správy Plzeňského kraje“ realizovanou v rámci Výzvy č. 08 na „Rozvoj služeb eGovernmentu v krajích“.

Blom Czech Republic společně se společností GEFOS a.s. v závěru roku 2011 dokončili první část veřejné zakázky „Účelová katastrální mapa pro projekt Digitální mapa veřejné správy Plzeňského kraje“ realizovanou v rámci Výzvy č. 08 na „Rozvoj služeb eGovernmentu v krajích“ jako součást Integrovaného operačního programu (IOP). Předmětem této části veřejné zakázky bylo vytvoření bezešvé mapové kompozice v území Plzeňského kraje vzniklé digitalizací katastrálních map (KMD a KM-D) a převodem digitální katastrální mapy (DKM) do podoby účelové katastrální mapy a současně došlo k aktualizaci stávajících účelových katastrálních map, které byly v plzeňském kraji realizovány dříve.

V rámci digitalizace katastrálních map zdigitalizoval Blom přes 192 tisíc parcel v celkem 258 katastrálních územích. Vedoucí organizační složky Blom Czech Republic Ing. Jan Sirotek, MBA k tomu dodává: „Jsme rádi, že se první část veřejné zakázky podařilo realizovat v termínu i přes to, že na její realizaci bylo kvůli pozdržení vyhlášení výběrového řízení poměrně málo času.“

Druhá část této veřejné zakázky bude realizována na jaře letošního roku tak, aby její výsledky mohly být předány Plzeňskému kraji do 30. 6. 2012. Jejím předmětem je aktualizace účelové katastrální mapy na celém území plzeňského kraje.
Kontakt:

Ing. Jan Sirotek, MBA
Ředitel pro mezinárodní obchod CEE
info.cz@blomasa.com
www.blom.cz
+420 734 346 741
+420 513 033 050


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 1. 2012 14:42
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Blom Czech Republic (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Blom je největší evropskou firmou zabývající se sběrem a zpracováním velmi přesných geo-prostorových dat a vývojem softwarových aplikací a služeb založených na těchto datech. Vlastníme a poskytuje jedinečnou evropskou databázi leteckých snímků, map a 3D modelů. Nabízíme služby, data a řešení pro zákazníky z oblasti státního i privátního sektoru. Společně se svými partnery vytváříme off-line i on-line aplikace a navigační řešení využívající naší rozsáhlé panevropské databáze geo-prostorových dat.

Blom má více než 1.000 zaměstnanců a pobočky ve 24 zemích. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Oslu, Norsko. Společnost Blom je kotována na burze v Oslu (ticker BLO).

Blom Group se zaměřuje na dvě hlavní oblasti Blom Informační služby a Blom Geo-inženýrské služby.

Blom působí v České republice aktivně již od roku 2009. Před tím zde realizoval několik projektů formou subdodávek. V létě 2010 byla otevřena v Brně samostatná kancelář a založena firma Blom Czech Republic.

Blom na českém trhu nabízí kompletní spektrum služeb v oblasti fotogrammetrie, laserového skenování, geodézie a katastru.

Vedoucím české kanceláře je Ing. Jan Sirotek, MBA, ředitel pro mezinárodní obchod ve střední a východně Evropě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.