U příležitosti 1. výročí sítě 1 FLOOR pořídíte v říjnu vybrané dekory podlahových krytin s 15% slevou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


U příležitosti 1. výročí sítě 1 FLOOR pořídíte v říjnu vybrané dekory podlahových krytin s 15% slevou


Již více než rok si pro kvalitní podlahové krytiny můžeme zajít do specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR. V sortimentu najdeme krásné vícevrstvé dřevěné krytiny švédské výroby Kährs, německé značky Bauwerk či od holandského výrobce Solidfloor. Vybírat lze dále z laminátových krytin Witex, přírodního Marmolea Click firmy Forbo Flooring, oblíbených vinylových podlah DesignLine od Windmöller Flooring či z PVC Tarkett. V nabídce však nechybí ani dvě exkluzivní kolekce dřevěných krytin Kährs a laminátových podlah Witex, které jsou k dostání výhradně u prodejců sítě 1 FLOOR. A právě dekory z těchto dvou exkluzivních kolekcí bude při příležitosti ročního výročí sítě možné v průběhu celého října 2011 pořídit s 15% slevou. Stačí v termínu 1. – 31. 10. 2011 navštívit některou z 50 prodejen 1 FLOOR v ČR anebo 20 poboček na Slovensku a vybrat si z dekorů zařazených do této akce.

Vícevrstvé dřevěné krytiny Kährs přinesou kousek přírody až k vám domů

Podlahové krytiny švédského výrobce Kährs se pro svou stabilní konstrukci a dokonale propracované dekory s prvky ruční řemeslné výroby řadí mezi jedničky v sortimentu vícevrstvých dřevěných krytin. Nejinak je tomu u exkluzivní kolekce Kährs pro 1 FLOOR se sedmi dekory z dubu a jedním z ořechu. 1lamelové vzory nabízejí světlé i tmavší odstíny, výrazný je například sněhově bílý dekor Dub Dome, prvky exotiky v sobě nese dekor Ořech Statue, hledáte-li tmavý odstín, pak vás jistě zaujme Dub Castle i Dub Gate. Lze vybírat z lakovaných a olejovaných dekorů s kartáčovaným, mořeným či kouřovým povrchem. Vzhled palubek, mezi nimiž najdete jak 15mm, tak užší 7mm varianty, zdokonalují mikro zkosené hrany. Krytiny jsou z výroby vybaveny zámkovým spojem Woodloc® pro pokládku plovoucím způsobem.
1 m2 krytiny Kährs tak v síti 1 FLOOR pořídíte již od 1.214,- Kč včetně 20% DPH.

Odolné podlahoviny Witex i do intenzivně namáhaných prostor

Aktuální novinkou sítě 1 FLOOR je kolekce plovoucích laminátových podlah Witex, kterou tento německý výrobce připravil výhradně pro prodejny maloobchodní sítě 1 FLOOR. Kolekce zahrnuje sedm 1lamelových palubek v dekoru dřeva. Světlé až středně tmavé odstíny čistého i rustikálního dekoru dřevin dub, ořech a cypřiš zvýrazňuje matný strukturovaný povrch palubek. Lamely o rozměrech 1280 x 192 x 9 mm jsou vhodné pro pokládku i v silně namáhaných soukromých prostorách. Součástí krytiny je speciální protihluková podložka Noise Reduct Basic. Při použití PE fólie lze krytinu umístit na podlahové vytápění.
V říjnu je cena těchto dekorů snížena na 397,- Kč za 1 m2 včetně 20% DPH.

Více informací o obou exkluzivních kolekcích najdete na www.1floor.eu.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 10. 2011 9:13
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: 1 FLOOR a Kratochvíl parket profi, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Maloobchodní síť 1 FLOOR od svého založení v roce 2010 sdružuje celkem 70 specializovaných prodejen, které zákazníkům garantují ucelenou nabídku kvalitního sortimentu v oblasti podlahových krytin včetně záruky odborného poradenství. Vybírat lze z kolekcí vícevrstvých dřevěných krytin od švédského výrobce Kährs, dvouvrstvých dřevěných parket Bauwerk, dřevěných krytin od holandského výrobce Solidfloor, laminátových a vinylových krytin od německého Witexu, oblíbené vinylové krytiny DesignLine od Windmöller Flooring, designového PVC Tarkett anebo z dekorů přírodního Marmolea Click od firmy Forbo Flooring. Prodejny zákazníkům nabízejí servis v podobě pokládky a dlouhodobé údržby krytin. www.1floor.eu
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.