TZ NC PALLADIUM: PALLADIUM slaví 4. narozeniny 21.-23.10.2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TZ NC PALLADIUM: PALLADIUM slaví 4. narozeniny 21.-23.10.2011


Pražské nákupní centrum PALLADIUM oslaví o víkendu 21. – 23. října výročí čtyř let od otevření. Pro zákazníky připravilo na tento prodloužený víkend 20 – 30% slevy a celou řadu bezplatných služeb, jako např. kosmetický a vlasový styling či možnost konzultace s módním návrhářem.

U příležitosti 4. výročí otevření nákupního centra PALLADIUM na náměstí Republiky je pro zákazníky PALLADIA připravena narozeninová oslava. Ta začne již v pátek 21. října a bude pokračovat o víkendu 22. a 23. října 2011. Na zákazníky tak čekají tři již tradiční podzimní dny plné slev a speciálních služeb.

Největším lákadlem bude jistě možnost výhodných nákupů. Přes 70 obchodů PALLADIA bude od 21. – 23. října prodávat své zboží se slevou 20 – 30 %, nebo k nákupům přidávat dárek. Slevy na veškerý sortiment nabízí např. známé značky jako C&A, GAS, Jackpot & Cottonfield, KappAhl, Levi’s, pietro filipi, Tatuum, Time Out a další. Obuv bude možné nakoupit se slevou v prodejnách ECCO či RENO, kosmetiku nabídne např. Parfumerie Sephora a Marionnaud Parfumeries a sportovní vybavení na Vás bude čekat v prodejnách SPORTISIMO nebo PUMA. 20% slevu ale chystá i oblíbená dm drogerie markt a řada prodejců doplňků či šperků. Maminky dětí od 3 let jistě ocení možnost nechat své ratolesti během nákupů řádit v dětském zábavním centru Hrad zábavy, které v tyto dny poskytne 50% slevu.

Poradenství ve stylingu a oblékání se budou během narozeninových oslav PALLADIA věnovat takzvaní PALLADIUM Géniové. Tito mladí módní návrháři doprovodí zákazníky PALLADIA do konkrétních obchodů, kde jim poradí, jak pozměnit styl nebo obohatit šatník. Navíc budou zákaznice z PALLADIA odcházet ještě krásnější díky vlasovému styling, poradenství a líčení zdarma.

Na sobotní a nedělní odpoledne je u vstupu z náměstí Republiky připraven doprovodný program. Oba dva dny proběhne několik bloků módních přehlídek aktuálních kolekcí obchodů z PALLADIA. Ty zákaznicím nabídnou inspiraci rovnou na celé outfity, sestavené z jednotlivých značek. A nebude chybět ani hudební vystoupení. V sobotu přijde PALLADIUM rozeznít stále oblíbenější kapela Bek Ofis a v neděli vystoupí jedna z nejhranějších českých zpěvaček současnosti, Debbi.Kontakt:

Helena Watson
Marketing Coordinator
helena.watson@propertysolutions.cz
www.palladiumpraha.cz
733 550 973
225 770 316


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2011 17:36
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Property Solutions s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.