Týnišťská mládež se rozhodla koncertem pomoci trutnovskému Rudníku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Týnišťská mládež se rozhodla koncertem pomoci trutnovskému Rudníku


Týniště nad Orlicí – Několik mladých lidí z Týniště nad Orlicí a okolí si řeklo, že jim není lhostejné, co se začátkem června stalo na Trutnovsku. Proto se rozhodla v pátek 16. srpna od 21 hodin v tamním Music clubu LEFR uspořádat benefiční koncert na pomoc obyvatelům obce Rudník, na který přijede řada hvězd bez nároku na honorář.

„Oslovili jsme známé osobnosti a společně s nimi jsme připravili večer na podporu občanů města Rudník. Peníze pomohou konkrétním lidem,“ vysvětluje hlavní organizátorka akce Tereza Otavová z Týniště nad Orlicí. Vstupné je pouhých sto korun a celý výtěžek půjde podle organizátorů do Rudníku.

A na koho se návštěvníci benefičního koncertu mohou těšit? Na akci dorazí například televizní hvězda Jaro Sméjkal, který je známý z letošní Superstar, Renne Dang and Sharlota, Lívie Kuchařová, DePres, nebo populární Discoworld HK – DJ Aleš Axell Piskora.

Trutnovský Rudník se vzpamatovává z povodně
Obcí Rudník se prohnala ničivá povodeň v červnu 2013. Část obce byla zdevastována velkou vodou, spousta rodin přišla o majetek a v současné době přebývá u příbuzných nebo v provizorních stanovištích.

Akci pořádá Music club LEFR ve spolupráci s mladými křesťanskými demokraty.
Kontakt:

Tereza Otavová
pořadatelka akce

http://www.commservis.com
+420 733 741 399
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 8. 2013 15:27
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.