Triglav pojišťovna zítra otevře novoukancelář u Horního náměstí v Olomouci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Triglav pojišťovna zítra otevře novoukancelář u Horního náměstí v Olomouci


Olomoucká pobočka Triglav pojišťovny nově sídlí přímo ve středu města. Již zítra budou veřejnosti představeny její moderní kanceláře v bezprostřední blízkosti Horního náměstí. Součástí nových prostor je i specifické obchodní místo pro usnadnění komunikace klientů s makléři pojišťovny.

Oblastní agentura Triglav pojišťovny přesídlila na atraktivní adresu v centru Olomouce. Původní sídlo pobočky již neodpovídalo dynamicky se rozvíjející a rostoucí společnosti. Nové prostory se nacházejí na ulici Sokolská v působivém památkově chráněném objektu. Změna adresy významně posílí dostupnost agentury jak pro klienty, tak i pro obchodní partnery.

„Již zítra přivítáme olomoucké klienty na nové adrese. Po celý den si budou moci zájemci v rámci Dnu otevřených dveří prohlédnout zrekonstruované prostory v památkově chráněné budově,“ sdělila Adéla Ožanová z olomoucké pobočky Triglav pojišťovny. „Věřím, že nové kanceláře na lukrativní adrese napomohou ke zviditelněni pojišťovny v olomouckém regionu,“ dodala Adéla Ožanová.

Triglav pojišťovna přizpůsobila nové prostory oblastní agentury retailovým i korporátním klientům. Kromě kanceláří zde zřídila i specifické obchodní místo. Zvláštní přepážka je určena výhradně pro komunikaci klientů s makléři, což přispívá k celkovému zkvalitňování a urychlování služeb.

„Otevřením nových prostor olomoucké pobočky byla zakončena série změn, ke kterým Triglav pojišťovna přistoupila v letošním roce. Ke změnám patří například zřízení call centra, rozšíření míst pro likvidaci nebo právě přesídlení několika oblastních poboček. Cílem těchto změn je především lepší komunikace s klienty,“ uvedl Martin Kokesz, regionální obchodní ředitel Triglav pojišťovny.








Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 12. 2010 20:13
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.