Triglav pojišťovna spolupracuje s Karlem Abrahamem, pojistila jeho motocykly | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Triglav pojišťovna spolupracuje s Karlem Abrahamem, pojistila jeho motocykly


Triglav pojišťovna se dohodla na spolupráci s aktuálně nejúspěšnějším českým motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem. Společnost pro něj připravila pojištění motocyklů šité na míru. Nová spolupráce bude navíc rozšířena o marketingové aktivity.

Karel Abraham je v současnosti nejúspěšnější český motocyklový závodník. Jezdec týmu Cardion AB Motoracing se v letošní sezoně MotoGP celkově umístil na 12. místě. V roce 2011 závodil především na motocyklu Ducati Desmosedici GP11, v závěru sezóny však jezdec testoval pro příští rok nový litrový motocykl Ducati Desmosedici GP12. Pro oba stroje připravila Triglav pojišťovna speciální pojištění.

„Při přípravě pojištění jsme vyšli maximálně vstříc požadavkům Karla Abrahama a jeho týmu. Pojistka motocyklů kryje všechna potenciální rizika související s odcizením,“ uvedl Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Spolupráce s Karlem Abrahamem koresponduje s našimi dlouhodobými aktivitami, v rámci kterých podporujeme český sport. Na začátku letošního roku jsme například začali s podporou českých házenkářů,“ doplnil Baný.

„Pojištění motocyklů od Triglav pojišťovny je zcela nadstandardní. Pojišťovna velice pružně zareagovala na naši poptávku a produkt vymodelovala na míru, což rozhodně není běžné. Navíc způsob jakým pojišťovna zjišťovala předmět pojištění svědčí o tom, že má o klienta zájem a snaží se co nejlépe vyjít vstříc jeho požadavkům,“ sdělil k nové spolupráci motocyklový závodník Karel Abraham.







Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 23:46
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.