Triglav pojišťovna nabízí 20% slevu na cestovní pojištění do konce října | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Triglav pojišťovna nabízí 20% slevu na cestovní pojištění do konce října


Triglav pojišťovna prodloužila letní akci nazvanou Dovolená bez starostí s mimořádnou slevou na cestovní a úrazové pojištění až do konce října. Klienti si tak mohou i nadále sjednávat krátkodobé i dlouhodobé pojištění na cesty o 20% levněji. Důvodem je mimořádný zájem klientů, který se letos projevil v meziročním nárůstu letních prodejů cestovního pojištění o 64 %.

Triglav pojišťovna reaguje na vyšší zájem klientů o cestovní pojištění, rozhodla se proto svoji letní akci prodloužit i na měsíc říjen. Prodloužením slevy Triglav pojišťovna reaguje na vyšší zájem o cestování, a to jak během letních měsíců, tak mimo hlavní sezónu. Poptávka po cestovním pojištění v podzimním období každoročně roste.

„Stále více lidí využívá nižších cen zájezdů na začátku podzimu, kdy jsou přímořská letoviska již klidnější a jejich služby levnější. Prodloužením slevy až do konce října jsme se proto rozhodli vyjít vstříc těm zákazníkům, kteří si chtějí prodloužit léto,“ sdělil Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny.
Triglav pojišťovna letos v létě zaznamenala vysoký nárůst zájmu o krátkodobá i dlouhodobá cestovní pojištění. Během měsíců července a srpna prodala o 64 % cestovních pojistek více, než ve stejném období loňského roku. Stále více klientů si také sjednává cestovní pojistku online. Zatímco v roce 2010 si toto pojištění sjednalo po internetu 32 % zákazníků, letos bylo online sjednáno 39 % z celkového počtu cestovních pojištění.
„Nárůst online sjednání pojistek souvisí se změnou nákupních zvyklostí českých zákazníků, kteří si již zvykli sjednávat cestovní pojištění online z pohodlí svého domova,“ uvedl Pavel Zavadil, produktový manažer Triglav pojišťovny. „Na nárůstu počtu online sjednaných pojistek se také pozitivně projevil i nový design našeho prodejního portálu Triglav24.cz, který jsme na začátku léta inovovali směrem k většímu uživatelskému pohodlí pro klienty,“ dodal Zavadil.
Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
www.triglav24.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 10. 2011 9:44
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.