Trigema Startup se představila na Veletrhu podpory podnikání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trigema Startup se představila na Veletrhu podpory podnikání


STÁHNOUT 20141119_startup_se_predstavuje_2.pdf (maximální velikost 0,5 MB)

Praha, 19. listopad 2014 / Nově vzniklá společnost Trigema Startup se poprvé prezentovala veřejnosti na veletrhu podpory podnikání. Společnost kromě investic a služeb nabízí začínajícím firmám také zařízené prostory v podnikatelských inkubátorech za zvýhodněné ceny a s možností spolupráce se zkušenými vědeckými pracovníky.

Veletrh je určen těm, kteří mají v plánu podnikat, ale neví jak na to a rádi si nechají poradit, ale i pro ty, co již podnikají a chtějí si rozšířit informace o nabídce podpory podnikání v České republice.
Na veletrhu se prezentovaly jednotlivé organizace, které se zabývají podporou podnikání, a to například poradenstvím, mentoringem, poskytováním zvýhodněných prostor či investováním do počátečních fází podnikání Mezi prezentujícími byli zástupci inkubátorů, akcelerátorů, hubů a jiných.
Trigema Startup nabízí začínajícím podnikatelům pomoc s kapitálem i plně zařízené prostory podnikatelských inkubátorů. Ty se nacházejí v technologických parcích VTP a PV Roztoky a umožňují tak využívat po domluvě s ostatními nájemci unikátní technologické vybavení, které je často jediné svého druhu ve střední Evropě.
Společnost se zaměřuje hlavně na počáteční, tzv. „angel“ investice a podporuje hlavně projekty, které jsou nějak spjaty se stavebnictvím, developmentem a cestovním ruchem. Nevyhýbá se však ani strojírenským a informačním start-upům.
Uplatnění najdou i firmy, které zatím nemají svůj vlastní projekt, neboť Trigema Startup plánuje projekty, které nabídne právě začínajícím firmám a pomůže jim s jejich realizací.
Kontakt:

Petra Holá
Specialista marketingu
holla@trigema.cz
www.trigema-startup.cz
736524650
227355244


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2014 10:15
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Trigema a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Holding společností se zaměřením na stavební výrobu, development, správu nemovitostí a facility management, kongresovou turistiku a cestovní ruch, věda a výzkum.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.