Trh s originálními výrobky vybraných českých tvůrců | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trh s originálními výrobky vybraných českých tvůrců


Simira offline market se uskuteční v sobotu 14. 9. 2013 od 10 do 18 hodin v prostorách Café Bazaar (Trojická 1, Praha 2) na Rašínově nábřeží.

Druhý Simira offline market se uskuteční v sobotu 14. 9. 2013 od 10 do 18 hodin v prostorách Café Bazaar (Trojická 1, Praha 2) na Rašínově nábřeží.
Setkáte se naživo s dvanácti prodejci portálu Simira.cz a nabídka zboží bude opět velmi pestrá. Můžete se mimo jiné těšit na originální módu tvůrců Abatyka a Macabisaa, ručně šité kabelky od Jany83, fimo šperky od Klardzany, něžné korálkové kousky z dílny Lakiki, tepané šperky od Simone a cínované od Amelie. Nebudou chybět ani elegantní brože od Vesellenky a nádherné květinové čelenky z ateliéru Livr, které určitě nenechají žádnou ženu chladnou. Novinkou druhého marketu je stánek originálních drátěných dekorací tvůrkyně Hasla, které zaručeně oživí váš byt.
Pořadatelé:
SIMIRA.cz je virtuální prostor pro prodej autorské rukodělné tvorby.
Zákazník na Simiře nalezne umělecké předměty, autorské šperky, originální módu, užité umění, módní a designové doplňky, originální hračky a další kreativní tvorbu. Společným prvkem výrobků na Simiře je především to, že byly vyrobeny ručně, klasickými řemeslnými metodami nebo byl při jejich výrobě využit jedinečný designerský nápad a byly vyrobeny v limitované sérii.
K dnešnímu dni na portále prodává bezmála 2200 tvůrců a zákazník má možnost vybírat z více než 55 tis. kusů produktů. „O fakta ale nejde, jde pocit, o příjemný pocit, který prožijete při procházení virtuálního tržiště, kde objevíte nevídané poklady i prosté věci pro denní potěšení“, říká Simona Králová, jedna z provozovatelek portálu.“
Café Bazaar je jedním z projektů obecně prospěšné společnosti Rozlet, které bez mála osm let podporuje mladé lidi, vyrůstající v dětských domovech a v problematickém rodinném zázemí. „Projekt tréninkového zaměstnávání v sociální firmě Café Bazaar je příklad projektu, který může podpořit kdokoliv, kdo do Café Bazaar zavítá,“ říká ředitelka společnosti, Kateřina Hrozová a dodává: „Od našeho otevření jsme zaměstnali více než padesát mladých lidí, kteří u nás získali svoje první pracovní zkušenosti, dovednosti a praxi a mohli se po ukončení tréninkového programu uplatnit na běžném trhu práce.“ Nad rámec běžného provozu chce sociální firma Café Bazaar přispět i k rozvoji společenského života obyvatel místní komunity na Praze 2. „Kromě již fungujícího programu pravidelných pohádek pro děti plánujeme během podzimu rozběhnout sérii pravidelných autorských čtení a doufáme, že i spolupráce s portálem Simira.cz bude pokračovat a market s pořadovým číslem tři na sebe nenechá dlouho čekat.“

Více informací:
www.simira.cz, www.cafebazaar.cz

Radka Rosenbergová, 724 290 903 Kateřina Hrozová, 605 879 695
radka.rosenbergova@simira.cz katerina.hrozova@cafebazaar.cz
Kontakt:

Radka Rosenbergová
jednatel
info@simira.cz
www.simira.cz
724290903


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 8. 2013 12:16
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Simira Art, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Simira zprostředkovává prodej rukodělných, řemeslně kvalitně zpracovaných nebo designových výrobků v limitovaných edicích na portále www.simira.cz.

K dnešnímu dni (22.8. 2013) nabízí na Simiře své zboží více než 2200 tvůrců, řemeslníků a designérů. Nabídka čítá více než 56 000 položek.PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.