3. ročník projektu Sbírej toner skončil | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


3. ročník projektu Sbírej toner skončil


Pardubice 10. 11. 2011 – Ekologicko-charitativní projekt Sbírej toner společnosti OTTO Office (CZ) s.r.o již 3 roky podporuje ústavy pro mentálně postižené. Projekt vybízí firmy, aby odevzdávaly použité tonery a cartridge do speciálních boxů. Tato surovina je pak následně použita pro renovaci.

Každoročně, v měsíci listopadu, jsou vybraným zařízením předávány šeky s finanční částkou, která má pomoci zlepšit podmínky pro handicapované spoluobčany.

Vyhodnocení letošního ročníku proběhne netradičně. Organizátor akce se rozhodl dát větší prostor pro diskusi všech zúčastněných subjektů - ústavů, zástupců pořádající společnosti, partnerů projektu i jeho dalších příznivců - a zorganizuje diskusní fórum, jehož vyvrcholením pak bude slavnostní předání šeků. Hlavními tématy fóra jsou další možnosti rozvoje projektu, aktivizace stávajících účastníků, otázky „změkčení“ zákonů, spolupráce ústavů se zřizovateli atd. Účast na akci přislíbila patronka projektu, senátorka Mgr. Miluše Horská .

Diskusní fórum a předávací akci spoluorganizuje pražská organizace OS Pohoda a uskuteční se 29. 11. 2011 od 12.00 v mléčném baru Bílá vrána v Praze 13 - Stodůlkách.

Srdečně zveme zástupce médií i partnerů, kteří chtějí pomoci rozšířit povědomí o projektu a jimž spojení ekologie s charitou připadá smysluplné.

Zdroj:www.sbirej-toner.cz

Kontakt:

Mgr.Bc.Iva Pohanková
Personální/PR manažer
iva.pohankova@otto-office.cz
www.otto-office.cz
733735973
466252141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 9:45
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: OTTO Office (CZ) s.r.o (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost OTTO Office patří do německé zásilkové skupiny OTTO. Na českém trhu se stala po 6-ti letém působení třetím největším dodavatelem kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kancelářského nábytku. Katalogový prodej a internetové obchodování představují stěžejní prodejní nástroje společnosti. Dodání zboží do 24 hodin po celé ČR, výběr z více než 8000 produktů, bezplatné telefonní a faxové linky, možnost navrácení zboží bez udání důvodu nebo individuální péče o zákazníky, to vše tvoří komplex spolehlivých a profesionálních služeb pro zákazníky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.