Trénovat golfové odpaly v zimě můžete i v Hradci Králové-Vyzkoušejte simulátory v Indoor golf centru Fomei | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trénovat golfové odpaly v zimě můžete i v Hradci Králové-Vyzkoušejte simulátory v Indoor golf centru Fomei


Královéhradecká společnost nabízí ve svém golfovém centru v Kuklenách unikátní vnitřní tréninkové hřiště s pěti simulátory Full Swing Golf a jednom Visual sports simulátoru. Uvedené vybavení hráči umožňuje trénink na jednom z 57 světových hřišť, a to v báječně realistické grafice. Areál je veřejnosti otevřen po celý týden od 9.00 do 19.00 hodin. Otevírací dobu je ale možné individuálně upravovat po domluvě se zákazníkem.

„Pro naše klienty chystáme i v letošní sezóně řadu novinek. Tou nejaktuálnější je otevření zimní zahrady. Delší dobu jsme se potýkali v zimních měsících s nedostatečnou kapacitou. Nový prostor rozšíří stávající posezení u baru o 20 míst,“ uvedl Tony Mrtka, ředitel divize Fomei golf.

Vedle Indoor golf provozu společnost před několika měsíci otevřela venkovní 18 jamkové hřiště pro Adventure golf, které je otevřeno od jara do podzimu. Na příští sezónu chystá společnost FOMEI řadu novinek, mezi nimiž se objeví například pořádání pravidelných soutěží a nejrůznějších promo akcí pro veřejnost.

Indoor golf centrum Fomei je součástí divize golf a zahrnuje dnes již celou řadu služeb i vybavení pro začínající i pokročilé golfisty, trenéry, golfové kluby a centra zábavy. Zkušební simulátory a programy k analýze hry jsou zde zároveň i k prodeji. V nabídce nechybí ani golfového vybavení, hole a další doplňkové zboží. Společnost zajišťuje i vlastní servis simulátorů a jejich pronájem. Fomei, a.s., je jedna z mála českých firem, která se zároveň může pochlubit produkcí golfových holí vlastní značky zahrnujících výrobu na míru a servisní služby.


Kontakt:

Roman Navara
marketing
navara@fomei.com
www.fomei-golf.cz
603 587 899


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 12. 2011 11:46
Kategorie: Sport
Název zdroje: Fomei, a.s., divize golf (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.