Trénink mozku jako originální dárek pod stromeček | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trénink mozku jako originální dárek pod stromeček


STÁHNOUT mindball.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Na Nový rok si mnozí dávají předsevzetí, která se povětšinou týkají zlepšování sebe sama. Častou volbou je změna postavy a s ní spojené chození do posilovny. Co takhle se letos zaměřit místo na posílení těla na posílení mozku? Vždyť právě ten stojí za všemi našimi úkony. Neurolaboratoř je tím správným místem pro „brain fitness“.

Neurolaboratoř Commservis.com nabízí unikátní moderní přístroje a software pro trénink mozku. Trénování na těchto přístrojích zlepšuje koncentraci, paměť, prostorovou orientaci a odolnost vůči stresu. Připraven je pro vás například Mindball. Přístroj, který pomocí EEG signálů z mozku měří míru vaší koncentrace. Pouze svým soustředěním pak pohybujete kuličkou na stole. K dispozici je více druhů Minballu: pro jednoho až šest hráčů. Cílem je přetlačit kuličku do soupeřovy branky.

Mozkostřelba je hrou individuální. Spočívá ve střelbě na promítaný terč. Podle míry soustředění se pohybuje zaměřovač, cílem se samozřejmě trefit střed. Díky vizualizaci na promítacím plátně můžete se svou koncentrací okamžitě pracovat a výsledky je možné porovnávat s ostatními hráči.

Dále v naší nabídce najdete Mindflex (pohybujete míčkem v bludišti pouze svým vlastním soustředěním), Mozková ouška (ukáží vaše aktuální rozpoložení), Zpožďovací zrcadla (pro koordinaci pohybu), Brain joggining (soubor logických her pro trénink paměti a slovní zásoby) a Perplexus (3D bludiště pro trénink logiky, představivosti a jemné motoriky).

Přístroje si můžete vyzkoušet v jedné z našich neurolaboratoří buď v Hradci Králové nebo v Třebíči po zakoupení poukazu. Jeho cena pro dvě osoby činí 790,- Kč na 40 minut. Můžete si vybrat jeden z přístrojů nebo jejich kombinaci. Poukaz je ideálním originálním dárkem pro vaše blízké.

Všechny jmenované hry a přístroje je možné si pronajmout na firemní večírky, oslavy, teambuildingové a vzdělávací akce. Jsou netradiční aktivitou, která upoutá pozornost a v návštěvnících zanechá nezapomenutelný zážitek. Na akcích může být neomezený počet účastníků na jakémkoli místě v České a Slovenské republice. V ceně pronájmu je lektor, který se po celou dobu stará o přístroj a návštěvníky.

Více informací o zakoupení poukazu a pronájmu přístrojů naleznete na www.mindball.cz, připojit se k nám můžete i na Facebooku „Nemyslíš, nepohneš!“.Kontakt:

Markéta Sýsová
manažerka neurolaboratoře
sysova@commservis.com
http://www.commservis.com
733103027


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2014 12:30
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.