Trendy jsou luxusní rodinné hotely – hosté jezdí za domácí stravou, rodinnou atmosférou a vysokým standardem služeb | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trendy jsou luxusní rodinné hotely – hosté jezdí za domácí stravou, rodinnou atmosférou a vysokým standardem služeb


Obliba malých hotelů s rodinnou atmosférou každým rokem stoupá. Hosty přitahuje nadstandardní servis s osobním přístupem, komorní prostředí a diskrétnost. Vyhledávané jsou zvláště malé hotely v centru velkých měst, jako je Brno nebo Praha. Klient tu kromě dobrých služeb získá i výhodnou polohu při ubytování.

„S příchodem nadnárodních řetězců v hotelovém průmyslu podstatně vzrostla konkurence a my musíme o přízeň hostů bojovat. Nabízíme neobvyklé akce a hledáme, čím hosty zaujmout a odlišit se od ostatních hotelů. Naše oficiální kategorie jsou 4*, ale každý z praxe ví, že úroveň hotelů stejné kategorie není vždy srovnatelná. Liší se právě v maličkostech, osobním přístupu a kvalitě poskytovaných služeb. Naší poslední lahůdkou pro hosty jsou domácí snídaně, které sami připravujeme z čerstvých surovin podle rodinných receptů. K snídani tak servírujeme domácí šunku, speciální domácí paštiku dle starofrancouzského receptu nebo několik druhů čerstvě upečených koláčů,“ řekla ředitelka hotelu Royal Ricc v Brně Petra Schillerová.

Luxusní rodinné městské hotely zaujímají v hotelovém průmyslu zvláštní postavení. Díky své velikosti často stojí v samém historickém centru měst, jsou velmi dobře vybaveny a na rozdíl od moderních neosobních hotelů sází na útulné a romantické prostředí. Mnohé z nich jsou například stylizovány do určité doby a hostům nabízejí neopakovatelnou historickou atmosféru, které odpovídá i hotelové zařízení. Nejeden hotel se také může pochlubit bohatou rodinnou historií a vlastním příběhem.

„Náš hotel se nachází v krásném barokním domě z roku 1596, kterému je přizpůsoben i interiér hotelu. Stojí za námi silná rodinná historie a fakt, že o pohodlí hostů se staráme už více než 100 let. Historie hotelu Royal Ricc totiž sahá až do dob Rakouska-Uherska. Pořád si ale zachováváme tvář rodinného hotelu a chceme, aby se u nás hosté cítili jako doma, ovšem s patřičným luxusem,“ vysvětlila Petra Schillerová.

Hosté rodinných hotelů jsou zvyklí na vysoký standard poskytovaných služeb. Menší kapacita hotelu umožňuje hoteliérům přistupovat ke každému hostu individuálně a při další návštěvě přesně znát jeho požadavky včetně nejmenších detailů. Další výhodou je flexibilita v řešení jakékoli žádosti nebo přání.

„Půvab malých rodinných hotelů spočívá právě v osobním přístupu ke každému hostu. Někteří naši klienti k nám jezdí pravidelně, a to i několikrát ročně. Pokaždé, když je znovu vidím u nás v hotelu, utvrzuje mě to v přesvědčení, že svoji práci děláme dobře a že jsou hosté se službami opravdu spokojeni,“ dodala ředitelka hotelu Royal Ricc v Brně Petra Schillerová.
Kontakt:

Petra Hubálková
hubalkova@tristarpromotion.cz
www.royalricc.cz
775208198


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2011 9:58
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Hotel Royal Ricc Brno (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.