Trend moderní kuchyně – multifunkční hrnec, který umí vše, na co si vzpomenete | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trend moderní kuchyně – multifunkční hrnec, který umí vše, na co si vzpomenete


Pod značkou Concept přichází na náš trh nový multifunkční hrnec s označením CK 7070. Vychází z koncepce 7 možností pro 7 dní – 7 ways for 7 days. Umožňuje dušení, vaření, smažení, opékání, vaření v páře, zapékání i fritování a lze ho použít také na přípravu fondue. Díky svým rozmanitým funkcím dokáže nový multifunkční hrnec ušetřit v kuchyni nejen spoustu času, ale také místa.

„Jsem přesvědčen, že naše novinka najde uplatnění v nejedné domácnosti. Díky své univerzálnosti se výborně hodí jako pomocník do velkých rodin stejně jako do kuchyní aktivních mladých párů. Místo jistě bude mít i na chatách a chalupách nebo třeba na studentských kolejích,“ vysvětlil Jindřich Valenta, majitel značky Concept.

Multifunkční hrnec CK 7070 má kapacitu 6 litrů a umožňuje optimální nastavení teploty od 60 do 190 °C tak, aby co nejlépe vyhovovala zvolenému typu přípravy jídel. Hrnec je plně rozebratelný a lze ho tak pohodlně mýt v myčce. Vnitřní nádoba na vaření má nepřilnavý povrch, takže je možné připravovat v ní jídlo jen s minimálním množstvím tuku a bez rizika připálení. Kontrolu jídla během přípravy usnadňuje také velká skleněná poklička. Práci s hrncem zpříjemňují protiskluzové nožičky a zabudované úchyty pro snadné přenášení.

„Přestože hrnec vypadá na první pohled celkem nenápadně, lze v něm bez problému připravit opravdu nejrůznější jídla od jednoduchých až po klasické pokrmy české kuchyně. Můžete v něm například ohřívat knedlíky, vařit zeleninu v páře, uvařit guláš, vykouzlit skvělé rizoto, smažit řízky nebo třeba připravit fondue. A to ať už v tradiční sýrové variantě, nebo jako ovoce v čokoládě,“ uvedl Jindřich Valenta.

Značka Concept myslela i na bohaté příslušenství multifunkčního hrnce. Obsahuje koš na fritování, mřížku na vaření v páře, děrovanou naběračku a fondue set s šesti vidličkami.

„Jsem potěšen, že multifunkční hrnec přinášíme i na náš trh, a věřím, že si ho zákazníci oblíbí stejně jako celou řadu našich dalších výrobků,“ uzavřel Jindřich Valenta, majitel značky Concept.
Kontakt:

Petra Hubálková
hubalkova.petra@seznam.cz
www.my-concept.cz
775208198


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 9. 2011 11:43
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Elko Valenta (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.