Trend léta 2011: Lidé kombinují relaxaci s léčebnými kúrami | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trend léta 2011: Lidé kombinují relaxaci s léčebnými kúrami


Praha – Časově náročné zaměstnání vede k nedostatku pravidelného pohybu a kvalita zdravého životního stylu se zhoršuje. Unavení lidé jsou náchylnější ke zraněním a problémům s pohybovým ústrojím. Stále častěji tak místo klasické dovolené kombinují léčení s odpočinkovými aktivitami jako fitness, lázně nebo saunový svět. Aquapalace Hotel Praque na tento trend reaguje a nabízí unikátní produkt Aquapalace Balneo & Medical. Speciální pobytové balíčky s intenzivní rehabilitační léčbou, fyzioterapiemi a programem pro celé rodiny.

„Přibývá mladých lidí, kteří mají náročné zaměstnání, nemají čas si zasportovat, a tím trpí celý jejich pohybový aparát. Ortopedické výzkumy dokazují, že téměř osmdesát procent produktivní populace má trvalejší problémy s těmito partiemi, ale při zaměstnání si neudělají čas na to, začít pro sebe něco dělat. V pozdějším věku je pak už pozdě,“ varuje lékařka z Aquapalace Balneo & Medical Kamila Maláčová, která společně s odborníky sestavuje nejvhodnější programy pro klienty.

Nadcházející sezóna letních dovolených ukazuje, že si lidé své zdravotní problémy uvědomují a mají zájem je řešit. „Zvyšuje se zájem o pobyty s léčbou bolestí zad, neurologických onemocnění, osteoporózy a o rekondiční a relaxační pobyty. Lidé si chtějí po náročné práci odpočinout pod dohledem specialistů, kteří jim poradí v nejrůznějších oblastech, jako například dietologie nebo fyzioterapie po komplikovaných úrazech,“ potvrzuje generální ředitelka Aquapalace Hotelu Prague Vladana Horáková. Výhodou pobytů v čestlickém zařízení je možnost vzít s sebou celou rodinu, jejíž členové si najdou vyžití v nabídce služeb největšího aquaparku ve střední Evropě.

Firmy svým zaměstnancům na lázně přispívají

Riziko zdravotních problémů si totiž začínají uvědomovat nejen sami postižení, ale také jejich zaměstnavatelé. Permanentky do fitness center od zaměstnavatelů začaly nahrazovat benefity v podobě slevových kupónů na pobyt ve wellness a lázeňských zařízeních. „Nároky na zaměstnance se v poslední době i vlivem ekonomické krize zvýšily. Lidské tělo dostává zabrat a pohyb ve fitness nedokáže odbourat veškeré problémy. Fitness trenéři nejsou fyzioterapeuti ani lékaři, aby dokázali rozpoznat počínající zdravotní problémy s pohybovým aparátem,“ dodává vedoucí týmu lékařů z Aquapalace Balneo & Medical Kamila Maláčová.

Lázeňská zařízení na nový trend reagují a snaží se nabídku svých produktů šít každému klientovi přímo na míru, kde kombinují klasické fitness aktivity a léčebné procedury.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 11:08
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.