Tradiční thajské masáže na Čeladné | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tradiční thajské masáže na Čeladné


V Beskydském rehabilitačním cetru Čeladná Vás ruce mladých thajských žen příjemně namasírují speciálními přírodními oleji v prostředí vonícím exotikou, kde se Vaše tělo uvolní, mysl uklidní.

Přijďte a vyberte si z nabídky speciálních masáží, které jsou prováděny dvěma mladými, odborně vzdělanými Thajkami, absolventkami renomovaných vzdělávacích center tradiční thajské medicíny.

Um a cit thajských masérek je získáván nejen jejich odborným vzděláním, ale hlavně thajskou kulturní tradicí, která je v rodinách po generace předávána a zdokonalována. Pro Thajce není masáž nic výjimečného, ale je součástí jejich každodenního večerního rituálu, kdy se lidé vracejí unavení z práce a tyto tradiční masáže jim pomáhají zregenerovat jejich síly.

Příjemný interiér naší nové thajské masérny dýchá přírodními materiály, exotickým dřevem, je prosycen vonnými esencemi masážních olejů.
Každá thajská masáž má své specifické účinky, podle nichž si můžete zvolit typ masáže odpovídající Vašim zdravotním potížím, Vašemu přání.
Kontakt:

Barbora Helešicová
linkbuilder
barbora.helesicova@sovanet.cz
+420 543 255 858


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 4. 2010 17:47
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Brc (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Odborný léčebný ústav BRC Čeladná nabízí řadu lázeňských služeb – rehabilitace, procedury a jedinečnou kryoterapii v Polariu. Specializujeme se na léčebnou rehabilitaci. Dopřejte si léčivý pobyt v rodinném prostředí Beskydského rehabilitačního centra Čeladná!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.