TOPSHOP PODZIM ZIMA 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TOPSHOP PODZIM ZIMA 2011


PRIM & POLISHED

S naší novou bláznivou kolekcí inspirovanou hadříky ze sekáčů můžete dokonale vyladit svůj styl. Vyberte si jakýkoli look čerpající jak z atmosféry poválečné Británie, tak z nedbalé elegance zlatých šedesátek. Retro styly vyloženě přetékají tím, čím by se měly vyznačovat dobře vychované mladé dámy. V květovaných dívčích šatech a mladistvých kabátcích se budete cítit jako princezny. Plisované sukně do půli lýtek nebo kalhoty ke kotníkům společně s blůzkami jako od Petera Pana a pletenými svetříky jsou zase roztomile efektní. V této kolekci na vás navíc čekají páskované baleríny doplněné dámskými punčochami, líbezné váčky přes rameno pošité korálky, pásky ozdobené mašlí nebo límce z umělé kožešiny. Pokud všechny kousky správně sladíte, docílíte naprosto ohromujícího výsledku.


NEW MOD

Co se takhle zkusit obléknout jako rebelové ze skupiny Teddy Boys, kteří ovládali módu Británie v šedesátých letech? Těm starým dobrým lesklým materiálům, legínám, geometricky pravidelným vzorům a dědečkovským svetříkům se dostalo moderní péče! Spíše by se dalo říct, že dostaly přímo punkovou injekci! Super úzké cigaretové kalhoty končící u kotníků přichází oděny v opulentních žakárových vzorech a rozhodně nemohou zůstat bez doplnění jemnou košilí s vázankou až u krku. Na druhou stranu - upnuté, takzvané tužkové sukně, nejlépe vyniknou v kombinaci s rolákem a párem puntíkatých lodiček.Opravdu výstavními kousky z kolekce New Mod, které by neměly chybět v prádelníku žádné moderní slečny, jsou ty, které kombinují několik různých druhů textilií! Jen si představte teploučký vlněný tříčtvrteční kabátek s koženými vložkami nebo klasickou mikinu s nezvyklými rukávy ušitými z kůže a umělé kožešiny!GLAM UNDERGROUND

To, co milujeme na sedmdesátkách je glamour móda rockových hvězd. Nic se jí nepřibližuje tak jako kolekce Glam Underground. Od delších bund s kožešinovou kapucí přes lesklé brože z umělé kůže až k upnutým třpytícím se džínům dostal každý kousek naprosto přepychovou péči. A co by vlastně mohlo být víc přepychové než kabát z umělé kožešiny? Letošní podzim platí: čím větší a zářivější úlovek, tím lepší! Svítivě růžové chundelaté sáčko nebo blyštivý přehoz přes ramena s extravagantními bambulemi se rozhodně hodí nosit přes další skvělé oblečení. Ať už to jsou boxerky s korálkovým lemováním, dvoudílný sametový oblek nebo splývavé společenské šaty se stehenním rozparkem. Šperky laděné do zvířecích vzorů a kotníkové botky zářící stříbrnými třpytkami pak jen umocňují skvělý pocit náležité okázalosti.

Více obrázků naleznete zde
Navštivte stránky TOPSHOP.com
Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 10. 2011 14:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.