TOP HOTELS GROUP a.s. poosmé v řadě mezi Českými 100 nejlepšími | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TOP HOTELS GROUP a.s. poosmé v řadě mezi Českými 100 nejlepšími


Už poosmé se zařadila akciová společnost TOP HOTELS GROUP mezi Českých 100 nejlepších firem. Oproti minulému roku si letos polepšila o jednu příčku a skončila v celkovém pořadí firem napříč všemi obory na krásném šestnáctém místě! Zařadila se opět i mezi osm nejlepších v oborové kategorii Cestovní ruch & Hotelnictví.
Slavnostní vyhlášení výsledků prestižní soutěže Českých 100 nejlepších se uskutečnilo v pátek 27. listopadu večer ve Španělském sále Pražského hradu. Ocenění za společnost zde převzal předseda představenstva společnosti Ing. Vladimír Dohnal.

„Doba je těžká, krize se výrazně podepsala na našem oboru. O to víc si cením toho, že jsme už poosmé v řadě umístění v této prestižní soutěži dokázali obhájit. Je to příjemný pocit, že až za námi se umístily takové společnosti jako jsou Československá obchodní banka, T-Mobile Czech Republic, RWE Transgas nebo Zentiva Group,“ líčil svoje pocity před slavnostním vyhlášením Ing. Vladimír Dohnal.

Více o soutěži na www.comenius.cz.
Kontakt:

Jana Riskova
PR Manager
riskovaZAVINACtophotel.cz
+420267284326


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2009 13:59
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: TOP HOTELS GROUP a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Do TOP HOTELS GROUP a.s. náleží dva pražské kongresové hotely - TOP HOTEL Praha a ALBION HOTEL, a GARNI HOTEL Praha.
TOP HOTEL Praha patří se svou kapacitou a rozlohou 9 hektarů mezi největší hotelové areály v Evropě. Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v České republice s celkovou kapacitou 5000 kongresových míst a nabízí neobyčejně širokou škálu služeb. Mimo jiné ubytování v 810 pokojích, 5 restaurací a letní terasy, wellness centrum s bazénem, beauty salón, tenisové haly či jedinečnou Japonskou zahradu, velkokapacitní parkoviště a kasino.
ALBION HOTEL je situován v klidné pražské vilové čtvrti, pouze několik minut od centra města. Čtyřhvězdičkový hotel je jedinečným místem pro příjemné ubytování i konání konferencí. Nabízí 290 pokojů a 600 kongresových míst.
Všechny hotely společnosti jsou držiteli certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.