TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011


Anketa TOP 20 je projektem společnosti S4B s.r.o. a Českého klubu podnikatelů. Byla založena s úmyslem ocenění významných osobností, projektů a podnikatelů Hradce Králové. Jejím záměrem je prezentovat podnikatelskou sféru a její činnost široké veřejnosti.

Anketa je určena členům Českého klubu podnikatelů a nominace jsou anonymní. Je rozdělena do těchto kategorií: osobnost Hradce Králové, projekt roku 2011, podnikatelská osobnost HK a firma roku 2011. Organizátoři výsledky nominací tají, a to do setkání klubu, které se koná dne 24. listopadu 2011. Prozradili jen, že se jedná o široké spektrum osobností a firem z oblasti kulturní, správní i podnikatelské sféry. Též mezi podnikateli se objevili velmi známá, ale i zcela neznámá jména. „Některé osobnosti a firmy jsou úplní nováčci a za rok se jim podařil opravdu husarský kousek. Nominovaná byla také společnost S4B s.r.o. a Český klub podnikatelů, z čehož máme velkou radost a děkujeme. Vzhledem k tomu, že celou akci organizujeme, nominace se s politováním vzdáváme. Jediné, co jsme v nominacích ponechali, je projekt Stromeček splněných přání. Na tuto akci jsme velmi hrdí a věříme, že nás nikdo nenařkne z prosazování vlastních zájmů. Jedná se o charitativní projekt pro Domov pro matky s dětmi, a neradi bychom tak zbytečnou skromností, tento projekt poškodili.“ poodkryla zákulisí ankety její organizátorka Jitka Zadrobílková.
TOP 20 proběhne pod dohledem náměstka primátora pro rozvoj, investice a dotace PaedDr. Jindřicha Vedlicha, Ph.D., jež drží záštitu a bude dohlížet nad čestnou volbou členy klubu. Ti budou volit z každé kategorie pět jmen. 25. listopadu budou nominace zveřejněny. Výsledky volby TOP 20 Hradce Králové 2011 bude slavnostně vyhlášeno v lednu 2012.
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2011 18:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.