TLC přichází 1. září do České republiky a na Slovensko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TLC přichází 1. září do České republiky a na Slovensko


Nejnovější přírůstek v portfoliu Discovery Networks cílí na ženské diváky.

Praha, 18. srpna 2011 – Discovery Networks CEEMEA dnes oznámila, že stanice TLC, její vlajková loď pro ženské publikum, bude 1. září zpuštěna v České republice a na Slovensku. Stanice se zaměřuje na vysílání pro ženy ve věku 25 až 49 let a nabízí to nejlepší z životního stylu, reality show a zábavních pořadů z celého světa. V novém programu nebudou chybět neobyčejné osudy skutečných lidí – nová stanice se tímto žánrem připojí k dalším programům Discovery Networks, jako Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science a Discovery World.

TLC nebude v září spuštěna jen v České republice a na Slovensku, ale také v Maďarsku.
Kanál bude dostupný i v několika dalších státech regionu CEEMEA od Jižní Afriky po pobaltské země.
Přijde se specializovaným celoevropským obsahem, ovšem přizpůsobeném na míru danému trhu.

„Na některých evropských i mezinárodních trzích byl kanál TLC uveden již před několika měsíci a rychle si získal velmi pozitivní ohlas. Věřím, že s podobnou reakcí se setká i v České a Slovenské republice. V naší nabídce jde o vlajkovou loď, zaměřenou výhradně na pořady pro ženy, jež nabídne silný a jedinečný obsah vysoké kvality,“ říká Dorota Żurkovska-Bytner, Country Manager CE v Discovery Networks CEEMEA. „TLC poutá ženské publikum stejně silně, jako Discovery Channel můžské. Distributory i reklamní partnery přesvědčí bezkonkurenční nabídka vysoce kvalitního obsahu. Programová struktura TLC perfektně odráží všestrannost žen a bohatost jejich světa.“


Hlavní pořady se týkají svateb, módy, jídla, rodičovství, cestování a dalších pro ženy zajímavých témat. Uvidíme například sérii Manželky sestry, jež vypráví o životě polygamní rodiny v Utahu – o hlavě rodiny Cody Brownovi a jeho čtyřech manželkách a 16 dětech. Nový seriál Hromadění věcí: pohřbeni zaživa zkoumá příčiny nutkavého hromadění každodenních věcí, kterým mnoho lidí trpí. Další programová novinka Kell leží svět u nohou nabízí pohled do zákulisí módního průmyslu a života PR guru Kelly Cutroneové. Seriál Král dortů zase divákům nabídne královskou porci gastronomické extravagance.

About Discovery Communications
Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East & Africa (CEEMEA) is part of the world’s number one non-fiction media company Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK). Discovery Networks CEEMEA empowers people to explore their world and satisfy their curiosity through 10 channel brands, led by Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science and Discovery HD Showcase, as well as leading consumer and educational products and services. We broadcast in 16 local languages, in 105 countries across three continents reaching 130 million cumulative subscribers.
Kontakt:

Marek Němec
Key Account Manager
marek.nemec@pram.cz
www.pram.cz
224913008


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 8. 2011 11:49
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.