The Authentizer zabodoval na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


The Authentizer zabodoval na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně


Mladá Boleslav (5. 10. 2015) – Společnost TelPro vystoupila na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, v rámci konference „Padělky v průmyslové výrobě“, se svým příspěvkem „Poznejte The Authentizer, poznáte padělky“. Prezentované téma zaujalo mnoho posluchačů z řad odborné i laické veřejnosti, ale především z řad průmyslových podniků.

Celá konference byla věnována velkému nešvaru dnešní doby – padělkům. „Padělky kolem nás nejsou pouze doménou oblečení či sportovní obuvi, jsou rozšířené také v průmyslové výrobě,“ sdělil Petr Lávička, jednatel společnosti TelPro a dodává: „Přes to, že se o tom moc nemluví, padělky v průmyslu jsou závažným problémem, který mívá velké negativní dopady. Právě proto byl vyvinut náš systém The Authentizer.“

Systém The Authentizer dovede jednoduchým způsobem odlišit originál od „dokonalé“ napodobeniny a nabízí tak kvalitní a účinnou ochranu před nákupem padělků. A právě proto se setkal na brněnském veletrhu s takovým ohlasem právě u výrobců, distributorů i odběratelů výrobků postižených paděláním. Po teoretické prezentaci systému The Authentizer došlo i na praktické ukázky na zboží, které je našim systémem již chráněno. „Jednoduchost celého procesu ochrany zaujala celou řadu společností a s několika z nich jsme již zahájili jednání o možnosti ochrany jejich výrobků před padělky,“ uzavírá Lávička

O společnosti Telpro

TelPro je ryze česká softwarová společnost, která působí na trhu více než 23 let. Disponuje týmem zkušených programátorů a má za sebou řadu úspěšných projektů zejména v oblast telekomunikací či kapitálových trhů. Svým zákazníkům nabízí ucelená řešení od prvotní analýzy, přes vývoj, až po servisní služby. Spolupracují s takovými giganty jako je například T-mobile, UPC či České radiokomunikace.

Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 10. 2015 10:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.