Tepelně izolační materiál a příslušenství | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tepelně izolační materiál a příslušenství


​Technické izolace jsou důležité všude tam, kde je zapotřebí zamezit přísunu chladu a tepla, vlhkosti, světla a jiným nežádoucím vlivům. Používají se pro úsporu energie, k hygienické a ekologické nezávadnosti a v neposlední řadě i k zvýšení požární ochrany či bezpečnosti práce.

​Technické izolace jsou důležité všude, kde je zapotřebí zamezit přísunu chladu a tepla, vlhkosti, světla a jiným nežádoucím vlivům. Používají se pro úsporu energie, k hygienické a ekologické nezávadnosti a v neposlední řadě i k zvýšení požární ochrany či bezpečnosti práce. Nejen tyto materiály, ale i jejich příslušenství nalezneme v sortimentu produktů společnosti HEMAX s.r.o. Tato firma dodává na trh tepelně izolační materiály značek Mirelon, Kaiflex a Starlon.

Izolační prvky Mirelon
Tepelně izolační prvky Mirelon jsou vyráběny na bázi pěnového polyetylenu, ten díky svým technickým vlastnostem poskytuje perfektní ochranu daného média. K zajištění teplotního komfortu se používají izolační trubice nebo izolační pásy a desky, které se pak dále dělí podle povrchové úpravy. V základním provedení nejsou tyto izolační prvky laminovány a jsou vhodné pro použití ve stavebnictví, pro izolování ústředního vytápění, sanitárních rozvodů a rozvodů teplé i studené vody. Povrchová úprava zesílenou hliníkovou fólií a folií PET s polyesterovou mřížkou má zvýšenou mechanickou a UV odolnost, je omyvatelná, paronepropustná, termoakustická a také zdravotně a ekologicky nezávadná. Disponuje estetickým vzhledem a samozřejmě perfektními tepelně izolačními vlastnostmi. Poslední z řady materiálů na bázi pěnového polyetylenu jsou izolační trubice povrchově laminovány polyetylenovou kašírovanou tkaninou a izolační pásy se samo-lepící vrstvou. Ty se vyznačují jak stejně dobrými vlastnostmi jako předchozí, tak především i svým poměrem cena/výkon a paronepropustností.

Izolační prvky Kaiflex
Tepelně izolační prvky Kaiflex jsou vyráběny na bázi vulkanizovaného kaučuku, ten disponuje super jemnou strukturou uzavřených buněk. Jsou vysoce účinné pro chladící a klimatizační techniku, oblast vysokých teplot a UV záření a dále také pro rozvody topných solárních systémů. Všechny tyto kaučukové výrobky jsou velmi dobře ohebné jak při vysokých tak i nizkých teplotách, neobsahují PVC a při ohni nekapou.

Izolační podložky
Jako podkladový materiál pod laminátové, dřevěné a ostatní podlahové krytiny dodává společnost HEMAX s.r.o. izolační podložky z extrudovaného polystyrenu (XPS). Vyznačují se schopností tepelně a zvukově izolovat, pohlcovat povrchové nerovnosti až do výšky 4,5mm, velkou odolností proti zatížení a vysokou hodnotou redukce kročejového hluku. Svými vlastnostmi tak přispívá k prodloužení životnosti podlahových krytin.

Nezbytné doplňky
K instalaci všech těchto izolačních prvků je zapotřebí daného příslušenství jako jsou sponky, pásky (PE, PVC, ALU), lepidla, ředidla, dilatační pásky a těsnící šňůry. Bez těchto doplňků nemohou izolační materiály správně fungovat.

S technickými izolacemi dodávanými společností HEMAX s.r.o. docílíte požadovaných výsledků a nemusíte se tak obávat jakéhokoli poškození. Vaše stavby, rekonstrukce či rozvody budou velmi dobře tepelně izolovány a chráněny proti negativním vlivům.Kontakt:

pr@e-kom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 6. 2011 11:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ekom promotion (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.