Technologie 21. Století: Dotykový informační systém od Agionet | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Technologie 21. Století: Dotykový informační systém od Agionet


Multimediální společnost Agionet (Agionet.cz) představuje novinku v širokém portfoliu svých IT produktů - Dotykový informační systém. Kouzlo tohoto systému spočívá v jeho jednoduchosti, uživatelské přívětivosti a také zábavnosti dané ovládáním prostřednictvím Vašich prstů.

Multimediální společnost Agionet (Agionet.cz) představuje novinku v širokém portfoliu svých IT produktů - Dotykový informační systém. Jeho princip spočívá ve zmapování požadovaného objektu a následné vytvoření interaktivní mapy, která Vás naviguje přesně tam, kam chcete. Kouzlo tohoto systému spočívá v jeho jednoduchosti, uživatelské přívětivosti a také zábavnosti dané ovládáním prostřednictvím Vašich prstů.

Tento dotykový informační systém má široké možnosti praktického uplatnění od orientace v knihovně, přes navigaci v administrativních budovách, kancelářských komplexech nebo úřadech po usnadnění orientace například v nemocnicích, na letištích či nádražích.

Důvodem pro volbu dotykového ovládání je jeho přirozenost, neboť nejjednodušším a nejvíce intuitivním způsobem, jak si o něco řekneme, je že na daný objekt ukážeme, případně se ho dotkneme. Zkrátka k ovládání takovýchto zařízení potřebujeme jen to, co má valná většina z nás už od narození, a to jsou ruce, konkrétně prsty.

Všechna tato, dotykově ovládaná, zařízení mají jedno společné – usnadnit jejich uživateli ovládaní vynecháním prostředníka v podobě myši, klávesnice, touchpadu, trakcballu apod.

Vzhledem ke své jednoduchosti ovládání, uživatelské přívětivosti, atraktivnímu vzhledu a faktoru zábavnosti se systém dotykového ovládání postupně rozšiřuje i do dalších, dříve netknutých, oblastí jakými jsou orientační systémy, informační tabule, platební či informační terminály, docházkové systémy aj. O funkčnosti a výhodách tohoto systému se můžete sami přesvědčit v ukázkové verzi na stránce produktu.

Specifický způsob ovládání prsty na dotykovém displayi si však vyžaduje i specifické postupy při tvorbě aplikací pro takováto zařízení. Především musíme nutné mít na paměti nutnost dostatečně velkého prostoru pro tlačítka z důvodu pohodlného ovládání i u lidí se silnějšími prsty, zároveň dostatečnou rychlost aplikace pro její dostatečnou využitelnost a především vytvořit přehledné, logicky uspořádané, srozumitelné a přívětivé uživatelské prostředí, se kterým je radost pracovat. Tím zajistíme také dostatečné využívání dotykového systému.

Jednu z prvních praktických aplikací vyvinul Agionet pro potřeby Studijní a vědecké knihovny v Plzni.

O tom, jak takový orientační systém 21. století může vypadat, jak jednoduše a intuitivně se ovládá, jak je přehledný a přesný je možné se přesvědčit v ukázkové verzi elektronické rozcestníku, kterou Agionet vytvořil.

Samotnou realizaci produktu Dotykový informační systém provádíme jako kompletní dodávku od zadání projektu přes jeho detailní vypracování a odladění až po instalaci a zprovoznění v místě určeném klientem. Cena aplikace Dotykového infomačního systému se odvíjí od jeho komplexnosti, rozsáhlosti mapovaných objektů, počtu dotykových ovládacích zařízení a dalších specifických požadavků klienta.

Pro další informace o dotykovém informačním systému a dalších produktech společnosti Agionet navštivte Agionet.cz. Nebo navštivte přímo produktovou stránku Dotykového informačního systému, kde můžete zároveň vidět ukázky systému, vyzkoušet si jeho ukázkovou verzi nebo zadat nezávaznou poptávku po tomto pokrokovém produktu.


O Agionetu

Agionet vznikl již v roce 1999 jako společenství grafiků a programátorů, rozhodnutých se společně věnovat webdesignu, počítačové grafice a programování, především internetových aplikací. Postupně, s příchodem specialistů, se rozsah služeb výrazně rozrostl a nyní navíc zahrnuje 3D modelování s animací, video - natáčení, střih, efekty - kompletní postprodukci i tvorbu televizních pořadů.

Při projektech dbáme na originální grafický design, profesionální technické zpracování s využitím nejnovějších technologií, individuální vstřícný přístup k zákazníkovi a vysokou flexibilitu. Naše služby nekončí u zprovoznění webu, samozřejmostí je pro nás post-realizační servis, poradenství v oblasti e-marketingu, konzultační aktivity a také pravidelné informování klientů.

Kontaktní informace
Agionet, s. r. o.
Ing. Martin Kotouč
+420 777 262 271
http://www.agionet.cz
Prokopova 27
30100 Plzeň
Česká Republika
Kontakt:

Ing. Martin Kotouč
jednatel
info@agionet.cz
http://www.agionet.cz
+420 777 262 271


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 7. 2011 11:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agionet, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Agionet, s. r. o. vznikl již v roce 1999 jako společenství grafiků a programátorů, rozhodnutých se společně věnovat webdesignu, počítačové grafice a programování, především internetových aplikací. Postupně, s příchodem specialistů, se rozsah služeb výrazně rozrostl a nyní navíc zahrnuje 3D modelování s animací, video - natáčení, střih, efekty - kompletní postprodukci i tvorbu televizních pořadů.


Při projektech dbáme na originální grafický design, profesionální technické zpracování s využitím nejnovějších technologií, individuální vstřícný přístup k zákazníkovi a vysokou flexibilitu. Naše služby nekončí u zprovoznění webu, samozřejmostí je pro nás post-realizační servis, poradenství v oblasti e-marketingu, konzultační aktivity a také pravidelné informování klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.