Tech Data zorganizovala speciální seminář HP řešení v praxi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data zorganizovala speciální seminář HP řešení v praxi


Praha, 23. 11. 2011 – Společnost Tech Data Distribution ve spolupráci s HP zorganizovala speciální seminář s názvem „HP řešení v praxi“. Seminář se uskutečnil 3. listopadu v pražském hotelu Barceló. Jeho cílem bylo představit partnerům možnosti, jak najít a získat různé obchodní příležitosti u menších a středních zákazníků pomocí virtualizace a technologií HP.

Celkově se semináře zúčastnilo více než šedesát zájemců z různých IT společností. Více než polovinu účastníků přitom tvořili majitelé nebo obchodní ředitelé těchto firem. V průběhu semináře se probírala témata jako virtualizace, serverová řešení, datová úložiště a živě se diskutovalo i o síťové infrastruktuře.

„Je pro nás skutečně důležité pomáhat našim partnerům nejen v technické, ale i v obchodní rovině tak, aby mohli využít všechny výhody řešení postavených na platformě HP,“ komentoval seminář Ján Kučera ze společnosti Hewlett Packard.

Jaroslav Salva, ředitel divize Azlan, dodává: „Vážíme si toho, že čím dál víc našich zákazníků si uvědomuje, že Tech Data nepatří jen mezi klasické distributory. Nabízíme reálnou přidanou hodnotu a tento seminář je příkladem toho, že podpora partnerů nemusí být jen v technické rovině.“Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 11. 2011 13:47
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.