TeamOnline CRM - připojení na službu CreditCheck | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TeamOnline CRM - připojení na službu CreditCheck


Implementovali jsme do našeho systému užitečnou funkci pro ověřování obchodních partnerů službou Creditcheck. Tato služba funguje na jednoduchém principu. Posuzuje komplexně bonitu firem podle několika zdrojů: zdravotních pojišťoven, insolvenčního rejstříku, katastru nemovitostí, obchodního rejstříku a dalších. Analýzy provádí pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory a pomáhají zprůhledňovat obchodní vztahy a historické vazby. Výsledek pak zobrazí u každého záznamu ikonkou semafor.Kontakt:

Pavel Benda
technik
pavel.benda@teamonline.cz
www.teamonline.cz
777172547
270005676


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 9. 2011 11:04
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: TeamOnline a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TeamOnline a.s. byla založena v roce 2009 jako sesterská organizace společnosti Prodiss s.r.o. z původní divize Vývoj. Hlavní činností společnosti je vývoj a udržování vlastní vývojové platformy, orientované na rychlou tvorbu databázových aplikací provozovaných v prostředí webových prohlížečů, propojení světa ekonomických a účetních systémů se světem software pro týmovou spolupráci (groupware), mobilních aplikací a komunikací v prostředí Internetu. Dále propagování technologické značky TeamOnline jako takové.

Cílem společnosti TeamOnline a.s. je kvalitně a rychle reagovat na poznatky získané trvalým sledováním vývoje v oblasti informačních technologií, odhadem budoucích trendů a akceptováním připomínek, požadavků a zkušeností klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.