TC eBid® běží již dva roky na jedničku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TC eBid® běží již dva roky na jedničku


Düsseldorf, 19. října 2011 - TC eBid® dospívá. Od 01. října 2009 tato online platforma celoevropských dopravních výběrových řízení od společnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH výrazně usnadňuje práci stále většímu počtu zákazníků z řad průmyslových a obchodních firem i spedicí. Více než 8.300 úspěšně realizovaných mezinárodních výběrových řízení na přepravy mluví jasnou řečí.

Více než 360 výběrových řízení měsíčně
Na platformě, která získala ocenění od BMEnet, dceřiné společnosti Spolkového svazu pro materiálové hospodářství, nákup a logistiku BME, proběhlo za prvních dvanáct měsíců celkem 3.100 výběrových řízení. V době svých druhých narozenin má TC eBid® za sebou již více než 8.800 výběrových řízení na 19.000 mezinárodních relacích, což odpovídá počtu 366 výběrových řízení měsíčně.

Není proto divu, že díky této aplikaci realizuje svá výběrová řízení již více než 2.000 firem – od „velkých hráčů“ po malé podnikatele. Možnost plánování a hospodárnost jsou dnes více než kdy jindy základními předpoklady fungujícího podnikání. Zejména na trhu přeprav, který charakterizují velké výkyvy, má dlouhodobé plánování zakázek mimořádný význam.

Výběrové řízení jen ve třech krocích
Pod heslem „Již dnes mysleme na zítřek“ nabízí zadávací platforma jak průmyslovým a obchodním firmám či spedicím vypisujícím výběrová řízení, tak i dopravcům rozhodující plus – více obchodních možností a vyšší konkurenceschopnost. Výhoda TC eBid® spočívá především v jeho bezproblémovém užívání. Každým výběrovým řízením osloví uživatelé 30.000 prověřených dopravců. Důležité je, že zájemci předkládající nabídky nevidí nabídky ostatních, což zabraňuje cenové válce. Kompletní proces je veden elektronicky a jeho dokumentování je velmi srozumitelné. Všichni zúčastnění tak zůstávají ušetřeni složitých tabulek, zastaralých adresářů či zdlouhavých telefonátů.

Na samotné výběrové řízení stačí pouhé tři kroky a lze jej flexibilně uzpůsobit potřebám uživatelů. Zadání je možno odstupňovat podle „hmotnosti/objemu“ a současně poptávat více cen na každou relaci. Navíc lze ceny uvádět nejen „za přepravu nebo za kilometr“, ale také „za jednotku“ a „ložný metr či paletu“.

Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom, slibuje, že firma neusne na vavřínech. „Každý den pracujeme na zlepšování kvality naší platformy výběrových řízení tak, aby nabízela přesně ty ekonomické výhody, které si uživatelé přejí. Snažíme se poskytovat zákazníkům nové praktické funkce, žádné zbytečnosti. Zakrátko se klienti mohou těšit na pár příjemných překvapení,“ říká.

Další informace o TimoCom najdete také na www.timocom.cz.Kontakt:

Jan Hrubý
Marketing manager
jhruby@timocom.com
www.timocom.com
+420 477 059 988


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 10. 2011 15:33
Kategorie: Doprava
Název zdroje: TimoCom (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
TimoCom Soft- und Hardware GmbH byla založena 1997 a je poskytovatelem IT služeb všem firmám podílejícím se na přepravě. Za několik málo let se TimoCom rozrostl na středně velký podnik. Pomocí velkého týmu mezinárodních pracovníků nabízí TimoCom dvě evropské zadávací platformy: TC Truck&Cargo®, která je lídrem mezi burzami nákladů a volných vozů a TC eBid® - online platformu pro výběrová řízení na dopravu.
V online burze TC Truck&Cargo® se nabízí jak náklady, tak i volné vozy v rámci celé Evropy. TC eBid® pomáhá odesílatelům z průmyslu a obchodu a speditérům při managementu výběrových řízení a zjednodušuje obchodní postupy mezi vámi a poskytovateli přepravy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.