TAXI MOTO přichází s možností platby prostřednictvím SMS! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TAXI MOTO přichází s možností platby prostřednictvím SMS!


TAXI MOTO přináší na trh novinku – za služby individuální přepravy prostřednictvím motocyklů lze nově u této společnosti platit i prostřednictvím SMS zpráv. V rámci partnerství se společností Vodafone Czech Republic a. s. navíc při platbě prostřednictvím SMS získají klienti tohoto operátora zvláštní zvýhodnění.

Komu se ještě nikdy nestalo, že se potřeboval svézt taxíkem a neměl u sebe hotovost? Zoufalému pátrání po kapsách či prodlužování jízdy za účelem nalezení a návštěvy bankomatu je konec! S TAXI MOTO vám nyní bude k platbě za přepravu stačit jen váš mobilní telefon. Inovativní a vskutku moderní řešení TAXI MOTO pro své zákazníky připravilo ve spolupráci se společností Erika, a.s.
„Zavedením možnosti platby SMSkou, což je u individuální přepravy naprosto unikátní služba, chceme vyjít vstříc zákazníkům. Po této možnosti je skutečně velká poptávka,“ říká Martin Šebesta z TAXI MOTO, a dodává: „Z mobilů se dnes dávno jen netelefonuje, jsme zvyklí jejich prostřednictvím využívat stále větší množství služeb. Je to praktické, pohodlné a rychlé. Stejně jako TAXI MOTO.“
„Snažíme se na trh přinášet inovativní služby a projekty, které našim zákazníkům pomáhají usnadňovat život. Většina z nás se určitě setkala s tím, že potřebovala svézt taxíkem a neměla u sebe hotovost. Díky možnosti platit prostřednictvím SMS za služby společnosti TAXI MOTO stejné ceny jako při placení hotovostí nebudou muset zákazníci Vodafonu tento problém již příště řešit,“ říká Viktor Nábělek, marketingový manažer Vodafonu.
Prostřednictvím SMS lze platit za individuální přepravu a odvoz aut a motocyklů. Úhrada všech služeb TAXI MOTO, tedy individuální přepravy, odvozu aut a motocyklů a výletů na chopperech, je samozřejmě nadále možná i standardním způsobem, tedy v hotovosti. Ceník za všechny služby - včetně sazeb při platbě prostřednictvím SMS a zvýhodněných cen pro stálé zákazníky - naleznete na stránkách www.taxi-moto.cz.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 7. 2011 8:31
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: TAXI MOTO (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.