Taste of Korea – Dny korejské kuchyně v Prague Marriott Hotel | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Taste of Korea – Dny korejské kuchyně v Prague Marriott Hotel


Kdy: 14.říjen – 4.listopad 2011 Kde: Prague Marriott Hotel - Midtown Grill, Lobby Bar Jste-li milovníci exotických jídel a rádi byste ochutnali ukázky z korejské kuchyně, nebo patříte-li k těm, kteří již korejskému jídlu podlehli, určitě si nenechte ujít jedinečnou akci “Taste of Korea“, kterou pro Vás připravilo Velvyslanectví Korejské republiky v Praze s hotelem Prague Marriott. Akce bude probíhat v restauraci Midtown Grill a Lobby Baru hotelu Prague Marriott (V Celnici 8, Praha 1) od 14. října do 4. listopadu 2011. V případě velkého zájmu se plánuje její prodloužení.

Jste-li milovníci exotických jídel a rádi byste ochutnali ukázky z korejské kuchyně, nebo patříte-li k těm, kteří již korejskému jídlu podlehli, určitě si nenechte ujít jedinečnou akci “Taste of Korea“, kterou pro Vás připravilo Velvyslanectví Korejské republiky v Praze s hotelem Prague Marriott. Akce bude probíhat v restauraci Midtown Grill a Lobby Baru hotelu Prague Marriott (V Celnici 8, Praha 1) od 14. října do 4. listopadu 2011. V případě velkého zájmu se plánuje její prodloužení.

V rámci této nevšední příležitosti budete mít možnost ochutnat korejské menu sestavené a připravené korejským šéfkuchařem speciálně pro tuto příležitost.
Menu v restauraci Midtown Grill se skládá z husté dýňové polévky, jako předkrm můžete vybírat omáčku z krevet a piniových oříšků nebo marinované hovězí maso v sezamové omáčce. Z hlavních chodů se můžete těšit na skleněné nudle se zeleninou, grilované tenké plátky hovězího, grilované tygří krevety, grilovaná žebírka nebo marinované kuře.
Pokud budete mít chuť jen na menší snack nebo rychlé jídlo, zajděte do hotelového Lobby Baru, kde pro Vás bude připraveno několik pokrmů tohoto druhu– smažené tofu se sladkou čili omáčkou, plátky vařené chobotnice s červenou omáčkou, tříbarevná omeleta se zeleninou, palačinka s mořskými plody a jarní cibulkou nebo vařené vepřové maso se zeleninou.

Korejská strava je známá svou vysokou výživovou hodnotou, je velmi dietní a chutná. Přestože v České republice není rozšířena tak jako jiné asijské kuchyně, její popularita ve světě rychle roste.
Využijte této příležitost a přijdtě se sami přesvědčit, proč se korejské jídlo označuje jako jídlo okouzlující oči a uspokojující chutě.

V pátek 14. října 2011 od 18:30 proběhně slavnostní zahájení akce pro vybrané hosty za přítomnosti velvyslance Korejské republiky v Praze, J.E. pana Gabriela Oh a generálního ředitele hotelu Prague Marriott pana Ricka Enderse.
Kontakt:

Lucie Finková
korean.embassy@centrum.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 13:58
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Velvyslanectví Korejské republiky (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.