TaskManager – řešení pro vyšší produktivitu práce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TaskManager – řešení pro vyšší produktivitu práce


V nedávné době se na český trh dostalo nové řešení pro správu úkolů od brněnské společnosti IT Park, s.r.o. – TaskManager. Online nástroj TaskManager obsahuje rozsáhlou sadu funkcí, které slouží především k efektivní a maximálně jednoduché správě úkolů a projektů (task a project management).

Podobných aplikací existuje jen na českém trhu velká spousta. V čem tedy řešení TaskManager vyniká? První a zákazníky nejvíce oceňovanou výhodou je přátelské uživatelské prostředí, jež vyhovuje i počítačovým začátečníkům. Mezi dalšími výhodami jmenujme propojení s aplikací MS Outlook či možnost upozorňovat uživatele na urgentní úkoly pomocí sms. Velkou výhodou je nezávislost řešení na platformách. Aplikaci TaskManager můžete využívat na klasickém PC, notebooku, na vybraných mobilních telefonech, PDA či tabletech. Jedinou podmínkou je přístup k internetu.

Část funkcí již byla představena. Mezi dalšími uveďme například time tracker, který umožňuje měřit čas strávený na jednotlivých úkolech, správce úkolů s možností nově tvořit i subúkoly, možnost prioritizace úkolů až v devíti úrovních, či například nástroje pro analýzy efektivity práce a reporting. Mnozí uživatelé také ocení jednoduchý kalendář s příjemným uživatelským prostředím.

Aplikace TaskManager může být užitečná při řešení mnoha různorodých potřeb jak manažerů, tak jejich podřízených.

Shrňme si ty nejdůležitější – nejprve u manažerů:


  • Potřebují-li jednoduše zadávat a plánovat úkoly svým podřízeným.

  • Potřebují-li mít přehled o vytíženosti a efektivitě svých podřízených.

  • Potřebují-li mít přehled o stavu jednotlivých projektů a případných problémech, které se u nich vyskytly.Nyní z pohledu zaměstnanců – podřízených:


  • Potřebují-li jednoduše reportovat nadřízeným stav a výsledky své práce

  • Potřebují-li mít přehled nad jednotlivými zakázkami a úkoly, které mají řešit.

  • Potřebují-li efektivně komunikovat s klienty či dalšími členy týmu nad jednotlivými úkoly.Řešení TaskManager je dostupné ve dvou variantách. První je zakoupení klasické licence, kdy je celá aplikace TaskManager nainstalována na serveru zákazníka. Druhá je varianta, kdy je TaskManager provozován na serveru společnosti IT Park, s.r.o. a zákazníci k němu přistupují přes přidělenou webovou adresu. Nemusí se tak starat o hardwarové vybavení a správu serverů. Tyto úkoly přechází na bedra společnosti IT Park, s.r.o.

Více informací o řešení TaskManager a jeho variantách naleznete na www.taskmanager.cz, kde můžete zároveň požádat o zřízení zkušební verze zdarma.Kontakt:

Michal Kubín
Marketing Manager
marketing@itpark.cz
www.itpark.cz
739 054 292


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 7. 2011 14:21
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: IT Park, s r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
IT společnost z Brna, která se zabývá vývojem aplikací na míru a zároveň vyvíjí vlastní komerční aplikace, z nichž nejznámější jsou TaskManager – řešení pro efektivní task management, Securino – řešení pro bezpečné zálohování dat a AdvaGen – advokátní agenda.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.