Svěží barvy létu sluší, tak nebuďte šedá myš a naličte se v jejich duchu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Svěží barvy létu sluší, tak nebuďte šedá myš a naličte se v jejich duchu


Léto je tady a s ním i svěží bláznivé barvy, které k němu patří, a rozhodně není třeba se jich bát ani při líčení. S jejich pomocí a trochou šikovnosti vykouzlíte pohled, který by mohla závidět nejedna filmová hvězda. Stačí jen popustit uzdu fantazii a správně si vybrat.

Barvy přesně odpovídající tomuto trendu nabízí minerální dekorativní kosmetika značky Lily Lolo. Její oční stíny obsahují syté a zářivé minerální pigmenty, které dodávají všem odstínům intenzivní pulzující barvy. Díky své hedvábné struktuře se stíny dobře roztírají a oči vydrží zdobit po velmi dlouhou dobu. Jejich velkou výhodou je také to, že jsou velmi univerzální a lze je používat několika různými způsoby: naneste je suchým štětcem pro jemné přirozené nalíčení, navlhčeným štětcem pro výrazné barvy a uhrančivý pohled anebo je můžete použít jako oční linky. Stačí je jen jednoduše smíchat s trochou vody a tenkým štětcem jimi orámovat oko.

Minerální oční stíny Lily Lolo mají 100% přírodní složení, neobsahují žádné agresivní syntetické látky, nanočástice, parabeny, chlorid-oxid bismutitý, mastek, umělá barviva ani parfemaci, konzervanty nebo jiná aditiva. Milovnice přírody jistě potěší, že nejsou testovány na zvířatech.

Kromě minerálních očních stínů nabízí Lily Lolo i další kosmetické vychytávky, které jsou na léto jako dělané. Minerální bronzery v mžiku vykouzlí zdravý, přirozeně zářivý opálený vzhled pokožky jako od sluníčka. K dostání jsou v matné i třpytivé variantě a stejně jako oční stíny mají i bronzery 100% přírodní složení, neobsahují žádné látky, které mohou dráždit pleť, nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegetariánky a veganky.

Minerální tvářenky Lily Lolo dodají tvářím přirozený mladistvý ruměnec. Vybrat si lze ze široké škály růžových, broskvových nebo zemitě hnědých odstínů, které jsou opět k dostání jak v matném, tak třpytivém provedení.

Matný fixační pudr, bez kterého se v létě neobejdete. Účinně zamezuje vzniku nežádoucího lesku a pomáhá absorbovat přebytečný maz. Díky lehounké textuře pudru budete vypadat svěže po celý den.
Kontakt:

Petra Hubálková
hubalkova@tristarpromotion.cz
www.heaven4skin.cz
775208198


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 6. 2011 16:13
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Heaven4skin s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost se specializuje na dovoz a prodej přírodní a bio kosmetiky na náš trh. Je distributorem anglické značky Essential Care a Lily Lolo pro Českou republiku. Ve svém internetovém obchodě dále nabízí širokou řadu kosmetických přípravků značek Inika, Sophyto, Barefoot Botanicals nebo Raw Gaia.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.