Světový motivátor Brian Tracy již v říjnu v Praze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Světový motivátor Brian Tracy již v říjnu v Praze


V říjnu nás čeká velmi zajímavá a inspirativní událost. Do České republiky přijede Brian Tracy! Brian Tracy je jednou z předních amerických autorit v rozvoji lidského potenciálu a osobní efektivity. Narodil se v roce 1944 v Kanadě. Mimo jiné je generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Brian Tracy International, specializující se na vzdělávání a rozvoj jednotlivců a organizací ve 32 zemích.

Více než 30 let se Brian Tracy vzdělává v oblastech jako je ekonomika, psychologie, filozofie a historie. Do detailů propracoval principy úspěchu, se kterými seznamuje veřejnost na svých seminářích a workshopech. Jeho cílem je pomoci vám dosáhnout úspěchu v osobní i podnikatelské oblasti mnohem rychleji, než byste kdy čekali. Přináší jedinečnou perspektivu a styl, má pozoruhodnou schopnost zachytit a udržet pozornost publika dynamickým a zábavným projevem.
Mezi jeho klienty patří například firmy IBM, Hewlett Packard či Ford. Pracoval ve více než 55 zemích světa na šesti kontinentech.
Je to autor více než 49 úspěšných knih, který byly přeloženy do 36 jazyků. Čeští čtenáři znají například titul Snězte tu žábu o efektivním využití času nebo Jak mnohem lépe prodávat, kterou v ČR zná mnoho obchodníků.
Brian přijede do České republiky představit svou novou knihu, kterou napsal společně s Renatou Kronowetterovou. Spoluautorka o knize říká: „Kniha se jmenuje Nový začátek a je určena pro všechny z nás, kteří procházejí obdobím změn, ať už to jsou změny v práci nebo změny v osobním životě. V knize se dozvíte, jak být aktivní a změny vytvářet tak, aby život plynul podle našich představ.“
Renata Kronowetterová se od roku 2001 intenzivně věnuje osobnímu rozvoji i rozvoji týmů a společností. Je vynikajícím motivačním spíkrem, lektorka a ředitelka tří firem. Specializuje se na především na osobní rozvoj, komunikaci, spolupráci a leadership. V Čechách vystudovala cestovní ruch, v Austrálii mezinárodní finance a získala postgraduál ve vzdělávání a profesním rozvoji. Renata věří, že hranice lidských možností jsou mnohem dál, než si dokážeme představit. Spolupracovala s firmami v Německu, Itálii, Rusku, Polsku, Nizozemí atd. Mezi její klienty patří např. Aegon, AXA, Broker Consulting, Partners for Life Planning a mnohé další.
Součástí říjnové návštěvy proslulého Briana Tracyho bude samozřejmě seminář, jenž bude korespondovat s knihou Nový začátek. Zcela se ponese v jejím duchu, protože kniha Briana Tracyho a Renaty Kronowetterové zde bude poprvé oficiálně představena veřejnosti. Seminář bude věnován období změn v osobním a profesním životě. Nechme ještě jednou promluvit Renatu Kronowetterovou: „Seminář je určen pro lidi, kteří podnikají, jsou ve vrcholových manažerských pozicích i pro lidi, kteří se bojí sami za sebe – udělat závažný a rozhodný krok. Brian bude mluvit i o tom, jak si v životě stanovit jasné cíle a zaměří se na pracovní oblast a oblast soukromého života, zdraví apod. Nebude to pouze suchá přednáška, na programu budou i konkrétní cvičení, kdy posluchači dostanou prostor na to, aby si prošli jednotlivé kroky společně s Brianem.“
Seminář se koná 9. října v pražském hotelu Clarion, vstupenky je možné zakoupit zde: http://azteambuilding.cz/CS/brian_tracy.html

Fotografie:
http://www.uschovna.cz/zasilka/D4VYN49SLW69TACR-776


Tiskový servis:
Profit klub
Salmovská 10
120 00 Praha 2
Kontakt:
Jaroslava Timková, 775 733 662
Monika Mašková, 722 945 368
www.profitklub.czKontakt:

Mašková Monika
Asistentka
asistentka@profitklub.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 13:55
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Profitklub (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.