Světový kytarista Peppino D | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Světový kytarista Peppino D


23. června 2011 v 19:30 hod. Písecká brána, K Brusce 5, Praha 6 Na turné do České republiky přijíždí světový kytarista Peppino D’Agostino. Ve čtvrtek 23. června 2011 vystoupí v Písecké bráně na koncertě, jehož výtěžek bude věnován na podporu projektu „4U2“. Za tímto projektem stojí vicemiss České republiky roku 2008 Eva Čerešňáková, která na koncertě také zahraje na kytaru. Pozvánku k účinkování přijala i miss ČR roku 2008 Eliška Bučková a další hosté.

Eva Čerešňáková ke svému angažmá v projektu „4U2“ říká: „Teprve cestou do Bangladéše jsem si uvědomila, jak je pomoc nesmírně důležitá. Za peníze, za které koupíte v Praze třeba třípokojový byt, můžete v Bangladéši postavit několik škol. Tam se děti naučí nejen číst a psát, ale budou i vzdělávány k tomu, aby se v dospělosti zamyslely nad počtem svých dětí. Pokud budou mít místo osmi dětí třeba jen dvě, zabezpečí jim lepší vzdělání, kvalitní stravu a plnohodnotný život.“ K benefičnímu koncertu pak dodává: „Těšit se můžete na skvělého amerického kytaristu Peppina D’Agostina, předního českého kytaristu Standu Barka, nové písně miss Elišky Bučkové a další překvapení…“
Peppino D’Agostino je italský kytarista žijící v San Francisku. Je držitelem prestižní ceny „Guitar Superstar 2007“, kterou uděluje každoročně americký časopis „Guitar Player“ nejzajímavějšímu kytaristovi roku. D’Agostino přišel do USA před 30 lety a živil se jako malíř pokojů a prodavač zeleniny. Díky svému talentu a píli se však brzy prosadil jako kytarista a dnes patří v oblasti akustické kytary do absolutní světové špičky. Koncertuje po celém světě a hraje výhradně vlastní hudbu na rozhraní blues, rocku a italské kantilény. Jeho technika je naprosto fenomenální a nenapodobitelná.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticketstream nebo před koncertem.
Více info na www.4u2.cz, www.stanislavbarek.cz, www.piseckabrana.cz

Pokud máte zájem o další informace či fotografie, prosím kontaktujte:
Stanislav Barek, 606 671 883
Kontakt:

lida@exvoto.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 6. 2011 11:40
Kategorie: Kultura
Název zdroje: ex voto, spol. s r. o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.