Světová sluchátka CitiScape přináší Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Světová sluchátka CitiScape přináší Philips


Poslouchejte svou oblíbenou hudbu na světové úrovni. Nová řada designových sluchátek Philips CitiScape totiž byla inspirována šesti metropolemi, které určují globální trendy. Na vývoji se podílelo více než sto nejkreativnějších obyvatel New Yorku, Londýna, Šanghaje, Berlína, Paříže a Tokya. Ruku v ruce s designem jde i vynikající kvalita zvuku z laboratoří Philips. Můžete si tak být jistí, že si hudbu vychutnáte v té nejvyšší možné kvalitě kdykoli a kdekoli.

Řada sluchátek Phlips CitiScape zahrnuje tři modely klasických obloukových sluchátek a jeden model sluchátek do uší. Všechna sluchátka vynikají velmi osobitým a zároveň funkčním designem. Jsou vybavená technologií MusicSeal, která brání okolnímu hluku, aby narušoval váš hudební zážitek. Technologie zároveň zabraňuje, aby se zvuk šířil ze sluchátek do vašeho okolí. Takže ať již budete poslouchat něžnou baladu, nebo pořádný rockový nářez, nikdo z vašeho okolí o tom nebude mít ani potuchy.

Pařížská elegance
Elegantní a praktická sluchátka St. Germain byla inspirována bohémským šarmem Paříže. Sluchátka vám vždy perfektně padnou do uší. Součástí balení jsou totiž 3 páry nástavců různých velikostí, takže si pro své uši můžete vybrat ty nejpohodlnější. Určitě se vám už mnohokrát stalo, že jste z kapsy či tašky vyndali zamotaná sluchátka a následně jste museli trávit spoustu času jejich rozmotáváním. Se sluchátky St. Germain z řady CitiScape se vám to nikdy nestane. Jsou totiž vybavena speciálními špunty, na jejichž zadní straně jsou magnety, takže k sobě přilnou. Stačí je spojit zadní částí k sobě, smotat spolu s plochým kabelem odolným proti zamotání a uložit. Po vytažení nikdy nebudou zašmodrchané či zmuchlané. Pro váš maximální komfort jsou sluchátka vybavena mikrofonem, abyste plynule mohli přecházet z poslechu hudby na příjem hovorů a zůstat tak ve spojení se svými přáteli kdykoli a kdekoli.

Probuďte v sobě hudebního samuraje
Jednoduchost v kombinaci s elegancí, jako typické znaky japonské popkultury, se snoubí ve sluchátcích Shibuya. Odlehčená konstrukce a prodyšný hlavový oblouk jsou přímo stvořené pro dlouhotrvající poslech. Mimořádně měkké a pružné náušníky pohodlně a bezpečně přilehnou k vašim uším, takže dokonale izolují a nikde netlačí. Jejich pohodlí je natolik mimořádné, že můžete dokonce zapomenout, že máte sluchátka nasazená. Do hlubin hudby se budete moci ponořit i díky výkonným 40mm reproduktorům, které poskytují hluboké a dynamické basy. I tato sluchátka disponují plochým kabelem, který se vám už nikdy nezamotá a také mikrofonem. K dispozici je vám rovněž celá paleta barev od bílé přes růžovou, modrou, fialovou, až po hnědou.

Špička z Manhattanu
Šmrncovní vzhled sluchátek Downtown se inspiroval módou New Yorských ulic. Základ tvoří odlehčená hliníková konstrukce. Maximální pohodlí vašim uším i hlavě zajišťuje unikátní pěna s paměťovým efektem, která je měkká, příjemná a vždy vám dokonale padne. I když budete nosit sluchátka dlouhou dobu, nebude vás nikde nic tlačit, ani překážet. Sluchátka velmi dobře izolují, takže okolní hluk nebude rušit poslech vaší oblíbené hudby. Technologie MusicSeal pak zajistí, že hudba, kterou posloucháte, zůstane skrytá jen vašim uším a lidé ve vašem okolí tak na vás nebudou házet nevraživé pohledy. Samozřejmostí je ta nejvyšší kvalita zvuku, plochý magnetický kabel, který zabraňuje zamotání a mikrofon plnící funkci hands-free.

Skutečný zážitek pro audiofily
Sluchátka Uptown z řady CitiScape stejně jako ulice Londýna kombinují retro styl s modernou a společně tak vytvářejí jedinečnou symfonii tvarů. Robustní hliníková konstrukce v kombinaci s tou nejměkčí paměťovou pěnou vám zajistí dlouhotrvající zážitek z poslechu hudby v té nejvyšší kvalitě. Sluchátka jsou dokonale odhlučněná, a tak budete moci uniknout ruchu velkoměsta do vlastního světa hudebních tónů. Díky technologii MusicSeal si budete ve svém hudební svět užívat absolutní soukromí. Odhlučnění by ovšem ztrácelo smysl, pokud by sluchátka nebyla vybavena výkonnými 40mm reproduktory, díky kterým bude mít vaše oblíbená hudba tu nejvyšší kvalitu a pořádné grády. Kabel, který se vám nikdy nezamotá je vybaven mikrofonem a ovládáním hlasitosti.

Orientační jednotlivých modelů jsou následující:

St.Germain pořídíte za 1299 Kč
Shibuya stojí 1299 Kč
Downtown stojí 1829 Kč
Uptown pořídíte za 2599 Kč

Pro více informací kontaktujte:

Petra Fliegerová
Trade Marketing Officer
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 484
e-mail: petra.fliegerova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 3. 2012 10:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.