Sugar scrubs od firmy Lush – zábavné cukrové scruby pro hebčí a pevnější pokožku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sugar scrubs od firmy Lush – zábavné cukrové scruby pro hebčí a pevnější pokožku


V důsledku hormonálních změn v průběhu života výrazně stoupají nároky na pokožku, která se musí přizpůsobovat novým ženským tvarům. Elastická pojivová tkáň obklopující tukové buňky je u žen bohužel od přírody podstatně měkčí a volnější než u mužů, proto se zvýšená zátěž projevuje zvětšením objemu buněk a jejich protlačením na povrch pokožky. Tak vzniká tzv. pomerančová kůže neboli celulitida. Objevuje se na hýždích, bocích stehnech či pažích také v souvislosti s menstruací nebo s užíváním hormonální antikoncepce.
Prostředků, jak s celulitidou a povadlou kůží zatočit, je mnoho. Na každou kůži ale zabírají jinak. Jisté je, že kromě dostatku pohybu a zdravé stravy pomáhá pravidelná masáž problematických partií, ať už za pomocí krémů a olejů, nebo peelingových přípravků. Jednou z novinek na trhu, která třeba zrovna vám udělá s kůží zázraky, jsou dva cukrové scruby značky LUSH. Základem je fair trade cukr, který má skvělé exfoliační účinky a stimuluje tam, kde je třeba. Stačí se namočit ve sprše nebo ve vaně, vydrhnout se scrubem a opláchnout. Zelený scrub obsahuje čerstvý zázvor a fenykl a fenyklový a levandulový olej, které se pustí do povadlé kůže a celulitidy a zároveň pokožku zklidní. Bílý scrub zase obsahuje hydratační extra panenský kokosový olej, parfém z ylangových květů a květů citlivky, takže masáž je nejen příjemná pro pokožku, ale i smysly, jelikož scrub nádherně voní. Jen pozor: bábovička se nesmí dostat pod tekoucí vodu! Jinak se ztratí dřív, než bude mít příležitost ukázat, co umí.
Oba produkty je možné zakoupit v kamenném obchodu v nákupním centru Palladium v Praze na Náměstí republiky nebo na e-shopu www.lushcz.cz za 110 Kč.

KONTAKTY

Oficiální česká stránka firmy LUSH s e-shopem: www.lushcz.cz
Oficiální britská stránka: www.lush.co.uk

Mediální servis značky LUSH:
2media.cz, s.r.o.
www.2media.cz








Kontakt:

Naďa Machková
nada@2media.cz
602 11 25 35


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 6. 2009 14:53
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: 2media.cz, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.