Studium či práce bez starostí a stresu: pomůže primareferat.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Studium či práce bez starostí a stresu: pomůže primareferat.cz


Nechat si napsat podklady pro referát či seminární práci někým jiným za pomoci internetu bylo donedávna nemyslitelné. Dnes je ovšem vše jinak: nechat si vytvořit či shromáždit podklady pro seminární, bakalářskou nebo i diplomovou práci již není žádný problém, a to ani ve velmi krátkém čase. A otevírají se i další možnosti, zejména pro studenty: mnoho takových služeb nabízí webové stránky primareferat.cz.
Kromě studentů ale nemusí věšet hlavu ani ostatní, kteří nestíhají vypracovat například potřebnou textovou prezentaci do práce nebo zkrátka hledají vhodné texty pro svou další tvorbu či propagaci. Na své si totiž přijdou i tací, kteří potřebují pomoci s rigorózní prací, korekturou textu, PR článkem či vypracováním seminární práce v anglickém jazyce.
Kromě neustálého rozšiřování pisatelských služeb nabízí ale profesionální stránky jako primareferat.cz pokročilejší služby i v dalších oblastech. Ke všem podkladům, ať jen krátkým referátům či třeba delším bakalářským a diplomovým pracím, nabízí jako bonus úvodní stranu zadarmo, stejně tak i celou bibliografii. Nechybí ani možnosti úprav a korekce textů.
Nikdo se také nemusí bát, že by jeho podklady pro práci mohly být označeny za plagiát – zpracovatelé všech typů prací jsou kvalifikovaní odborníci na daná témata, kteří umějí správně citovat a pracovat s vědeckými zdroji, a vytvářejí tak práce originální a pečlivě zdrojované. Takový servis ocení zejména zájemci o pokročilejší práci, kterou může být například rozsáhlá práce MBA nebo práce rigorózní.
Celý proces zadání práce až po vypracování není nikterak složitý. Do objednávky na webu primareferat.cz stačí vyplnit specifikaci práce (téma, typ školy, datum vypracování a podobně), podle které si práci vybere kvalifikovaný zpracovatel. K objednávce se ještě vyplní kontaktní údaje pro rychlou a snadnou komunikaci.
Podle délky práce zpracovatel buď rovnou pošle vypracovaný text (u prací do čtyř stran), nebo zašle ukázku práce. Teprve pokud se líbí tato ukázka zadavateli, platí požadovanou částku a zpracovatel posílá celé znění podkladů či práce. V případě textů dlouhých (bakalářská, diplomová, disertační práce) zadavatel zaplatí polovinu ceny, za kterou mu je dodána příslušná vypracovaná část. Opět až po schválení a další domluvě se platí zbytek částky. Tak má zadavatel jistotu, že práce bude odpovídat jeho představám.
Web primareferaty.cz je k dispozici i v případě potřeby rychlé pomoci. Proto pokud jste nechali referát či seminární práci na poslední chvíli, nezoufejte – do 24 hodin lze práci do deseti stran (za příplatek) vypracovat. Kontaktovat nás můžete telefonicky na tel: 774711347 nebo emailem: info@primareferat.cz .
Kontakt:

Kamil Stýskala
info@primareferat.cz
http://www.primareferat.cz
774711347


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 19:35
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Primareferat.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.