Studenti budou opět diskutovat se zástupci firem o leadershipu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Studenti budou opět diskutovat se zástupci firem o leadershipu


Již příští týden se ve dnech 26. – 27. ledna se na Vysoké škole ekonomické v Praze uskuteční jedinečná akce Entrepreneurial Leadership Forum. Událost je pokračováním série seminářů pořádaných v loňském roce studentskou organizací AIESEC a přímo navazuje na velmi úspěšné Youth To Leadership fórum konané loni touto dobou. Akce umožní českým studentům, společnostem a zástupcům veřejné sféry a to především z oblasti školství, diskutovat o leadershipu nebo se zúčastnit workshopů, které se zaměří na leadership v reálných situacích a jak je vnímán společností.

Akce je určena pro studenty se zájmem o vlastní kariéru, kterým není lhostejný budoucí vývoj české společnosti. Letos by se jich mělo sejít až 400. Podpořit jejich vizi a nápady přijdou zástupci celé řady firem, které se ve spolupráci s AIESEC dlouhodobě podílejí na rozvoji leadershipu mezi mladými lidmi.

Při oficiálním zahájení bude mít hlavní projev pan Jiří Vévoda, člen představenstva ČSOB. „Poté bude následovat slavnostní podepisování partnerství mezi AIESEC Česká republika a ČSOB, a.s. jako leadership partnera AIESEC. Podpisovat bude Jiří Vévoda a Zuzana Jančovičová,“ uvádí Stanislava Baslerová, projektová manažerka a členka organizace AIESEC.

Vzhledem k velkému zájmu jak účastníků ze strany studentů, tak ze strany firem, bude letos akce o jeden den rozšířena. „A právě den navíc je věnovaný zájemcům o vlastní podnikání, kteří se mohou těšit na širokou nabídku workshopů a seminářů, právě o tuto oblast,“ dodává Stanislava Baslerová. Jak začít vlastní podnik, co obnáší podnikání, vytváření podnikatelského záměru, to vše je připraveno na druhý den akce.

Jak „Leadership agenda (26. 1.), tak Entrepreneurial agenda (27. 1.) jsou pro účastníky z řad studentů zdarma. První den je rozdělen do tří bloků vzdělávací, diskusní a pracovní, přičemž všechny začínají v 9:30 v areálu Vysoké školy ekonomické v Praze. Po té bude možnost pobavit se více s účastníky během oběda formou bufetu. Po obědě budou následovat panelové diskuse a workshopy, během kterých se účastníci aktivně zapojí do rozvoje leadershipu v České republice. Podnikatelky a manažerky jistě potěší i panelová diskuze s tématem „Woman in Leadership?“.

Zájemci se stále mohou ještě registrovat na stránkách http://aiesec.cz/elf/, kde najdou i podrobnější informace.Kontakt:

Tomáš Šebesta
Corporate Communication & Media Relations
tomas.sebesta@aiesec.cz
http://aiesec.cz/elf
+420 734 753 415
+420 224 235 192


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 1. 2012 17:49
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: AIESEC Česká republika (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Ve více než 100 zemích a teritoriích sdružuje 50 000 studentů, kterým umožňuje získávat zahraniční odborné zkušenosti.

AIESEC přistupuje inovativním způsobem k angažování a rozvoji mladých lidí. Kromě toho, že umožňuje budovat si širokou síť osobních kontaktů, jim také pomáhá určit si cestu, kterou se ve svém životě do budoucna vydají, a stanovit si ambice, kterých chtějí dosáhnout.

Naši partneři, jež pochází z různých sektorů, na AIESEC pohlíží jako na možnost podpořit mladé lidi a získat přístup k talentovaným studentům.

AIESEC je otevřen pro všechny studenty, kteří chtějí aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, jsou flexibilní, komunikativní, rádi pracují v týmu a nemají problém s kulturním porozuměním. Jednoduše řečeno, AIESEC rozvíjí mladé lidi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.